- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1308 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
draxidox
17
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1308 Culés
1
I pomyśleć, że są na tej stronie osoby, które po kilku udanych meczach porównywali Alvareza do Kane'a czy Haalanda, po dzisiejszym meczu bawi jeszcze mocniej XD
3
@LeszekFCB Gyoko ich wszystkich pogodzi, zobaczysz Pan xd
0
@LeszekFCB Absurd. Alvarez to nawet nie jest ta pozycja xd.
6
@LeszekFCB No ale Alvarez to jest klasa światowa, po prostu nie jest typową dziewiątką, ale piłkarsko jest świetny. To, że Atletico cieciuje to jest inna sprawa
4
@LeszekFCB Byli tacy, co twierdzili, że Guardiola działał na szkodę klubu wystawiając Haalanda zamiast Alvareza w trypletowym sezonie.
1
@Karol145 Według "eksperta" od argentyńczyków, to jest napastnik i go nie przegadasz :) A fakty są takie, że Alvarez to piłkarz bez pozycji, coś jak u nas Ferran
3
@LeszekFCB nie ma to jak umniejszać zawodnikowi po nieudanym meczu całej drużyny. Alvarez to świetny piłkarz, ale wybrał sobie defensywne Atletico i o grad goli w każdym meczu nie jest łatwo.
1
@Luciano99 Ale nie do Barcy, bo jest ktoś taki jak Ferran.
0
@Klaudiaa8 Ale to nie jest numer 9 i Barcy potrzebna jest rasowa 9 ala Haaland.
0
@Karol145 Nikt chyba poważnie nie myśli, że my się włączymy do walki o zawodnika za taką cenę, on kosztowałby 100 milionów+, my jesteśmy jeb.. biedakami. Nieważne czy to byłby Haaland, Alvarez, my nie mamy pieniędzy na takie rzeczy xd
1
@Luciano99 Laporta nje takie fikołki robił xd.
0
@Klaudiaa8 A gdzie ja mu niby umniejszam? Po prostu mam polewę z tych wszystkich fanatyków co chwalą wszystko co argentyńskie. Po kilku meczach niektórzy chcieli tu za niego wykładać 150 - 200M euro :D
0
@LeszekFCB napisałam umniejszać, a nie ubliżać. To są słowa o różnych znaczeniach.
0
@Klaudiaa8 Sorry autokorekta, chodziło o umniejszam
0
@LeszekFCB nie jestem z ambasady, a uważam Alvareza za piekielnie dobrą fałszywą 9, jeśli by mnie ktoś zapytał czy wolę Juliana czy Erlinga to na pewno wybiorę zawsze Norwega, ale Alvarez to topowy piłkarz mimo wszystko.