- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 951 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 951 Culés
0
a wiecie, jak Flick irytuje de la Fuente? cały czas wystawia tego Yamala, Fermina i Gavi'ego, a potem w kadrze normalnie nie mogą grać po 90 min.
de la Fuente ma przygotować drużynę na wygranie Mundialu, który będzie już za 9 miesięcy i ma przy tym słusznie w dupie interes Barcelony.
0
@Destroyer_of_Worlds według mnie to klub powinien mieć priorytet w zarządzaniu piłkarzem i jego minutami gdyż to klub płaci miliony za transfer i miliony na pensje. Jeżeli klub kupi za 100 milionów piłkarza a ten połamie się na kadrze to kto klubowi zrekompensuje tą stratę?
To tak jakbym ja kupił samochód, pożyczył Ci go za darmo a Ty stawiałbyś mi warunki co do tego jak będziesz z niego korzystał.
0
@Dankho94isback to jest bardziej tak, jakbyś chciał odmówić służby w wojsku w czasie wojny, bo stwierdzisz, że dostaniesz wtedy mniej pieniędzy, niż zarabiasz normalnie...a gdzie przy tym jest jeszcze interes twojej firmy? Są obowiązkowe świadczenia obywateli wobec państwa i tyle.
Tutaj nawet nie są przymusowe. Piłkarz przecież może zakończyć karierę reprezentacyjną w każdej chwili, prawda?
0
@Destroyer_of_Worlds nie zgodzę się z tym porównaniem.
1)Firma w zwykłego pracownika nie musi inwestować takich pieniędzy.
2) Kazdy pracownik na etacie jest tak jak żołnierz łatwo zastępowalny - dlatego też mamy okres wypowiedzenia na maksymalnym poziomie 3 miesięcy.
Klub swoich najlepszych piłkarzy nie jest w stanie zastąpić innym piłkarzem o takiej samej jakości.
3) nie znam się na wojnie ale wątpię by firma płaciła ukraińskiemu żołnierzowi jeżeli ten nie wykonuje on swoich obowiązków zawodowych