La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1890 Culés

0




Cisza.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Nightraider @Adran360 @Who_you_mam

0

@blakkudium jakby odchodził, nie byłoby go w kadrze meczowej.

konto usunięte

0

@Pedri16Future to nie ma znaczenia czy jest w kadrze czy nie. Znaczenie ma czy zagra.

0

@Nightraider jakby było coś na rzeczy to nie byłby powoływany na mecz.

konto usunięte

0

@Pedri16Future Niejeden piłkarz był powoływany na mecz i potem odchodził.

0

@Nightraider raczej zagra, bo przy kontuzji Gaviego będzie miał większe szanse

konto usunięte

0

@Pedri16Future Gavi grał na ŚP od presezonu. I raczej tam będzie już głównie operować. Bardziej Casado skorzysta na urazie Gaviego. Ale nie wykluczam że Olmo może zawsze zejść. I tu Flick nam da informacje na temat sytuacji.

0

@Nightraider wiem, ale chodzi mi o inną kwestię. Przez kontuzję Gaviego, mamy o jedną mniej opcję ofensywną. Na ławce prawdopodobnie będzie Lewy, Rashford, Fermin oraz Casado. Jakby był Gavi, to byłoby ich 5. No i przykładowo Gavi mógłby zabrać jednego slota Ferminowi, a przez brak Gaviego, wzrastają szansę, że Flick zamiast Gaviego wpuści Fermina.

konto usunięte

0

@Pedri16Future Flick udzieli odpowiedzi zmianami dzisiaj. Jak Fermin przesiedzi cały mecz to znaczy że coś jest na rzeczy.

0

@Nightraider zależy też od tego, co się będzie działo na boisku

1

@Pedri16Future to by musiało być 100% że odejdzie bo byłby wrazie potem duży kwas. Narazie wiemy tyle że coś jest na rzeczy a nie że napewno odejdzie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?