- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1700 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1700 Culés
4
jest gość co w zeszłym roku podobno wykręcił 100k na odszkodowaniach i z tego dorabia xDD chory kraj, że nikt z tym porządku nie robi
1
@draxidox Dlatego już wiele lat temu kupiłem rejestrator.
4
@MesQueUnClub_87
Dokładnie, ja też posiadam. Nawet jeden filmik mój na stopcham zrobił ponad 1mln wyświetleń jak mnie gość gonił po wymuszeniu :D
Zarobiłem wtedy na frajerze kasę bo mi drzwi skopał.
A każdemu polecam bo to właśnie cichy świadek.
0
@draxidox podlinkuj xD
11
@pikass14
Przepraszam, prawie 2 miliony.
Zachowanie samej policji było żałosne.
0
@draxidox Podziwiam za spokój. Ja bym pewnie te drzwi otworzył i wyszedł do niego. Niestety w takich sytuacjach ciężko mi zapanować nad sobą.
0
@MesQueUnClub_87 też bym wyszedł. w niedziele nawet to zrobiłem jak cofałem w ciasnej uliczce a za mną (widząc już mnie że cofam) skręcił samochód i czym zablokował mi wyjazd zamiast 30sekund zaczekać aż wyjadę. I stoi i trąbi... dalej można sie domyslać. Uwaga nie było to BMW tylko mercedes amg ;)
0
@MesQueUnClub_87
ja mam za dużo lat, plus za dużo takich filmików się nieoglądałem.
W takich sytuacjach ważne by się ryglować plus nagrywać bo potem Policja może mieć naprawdę problemy by człowieka rozpoznać :)
Tutaj dostarczyłem im surówkę z twarzą, autem wszystko a i tak mieli problem.
0
@draxidox No, a ja myślisz, że ile mam? zaraz dobijam do 40 na karku, ale nie będzie mnie dominował jakiś ulany pet.
0
@MesQueUnClub_87 Ja jednak wyznaję, że maksymalnie unikam walki.
Gdybym tutaj dostał w ryj to może lepiej by się działało policji bo bym miał obdukcję, lecz gdyby on dostał w ryj to nie dostałbym, żadnej kasy, także sensu nie ma naprawdę.
Lepiej nagrywać i liczyć na minimalną szkodę, wtedy jesteś na wygranej pozycji.