- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1762 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1762 Culés
6
Ja myślałem, że Bodnar tylko przedstawia petycję z obowiązku ale widzę, że ona naprawdę pcha to żeby zlikwidować obowiązkową maturę z matematyki xDD
@michal26 @misterio @tomek8756 @Kondziubarca @Comentateiro @July_6_BcN
2
@Kgorecki2500 Dzieci z dys kur*a czym?
1
@Comentateiro O dysgrafii jeszcze słyszałem ale o tym czymś pierwsze słyszę xD
1
@Comentateiro dyskalkulia ogranicza możliwości matemtyczne. Z tym akurat racja, wiem na przykładzie jakie mają możliwości tacy ludzie.
3
@Kgorecki2500 już pomijając sensowność matury (ale to akurat problem całej polskiej edukacji, czyli uczenie się po to żeby zdać egzamin, ale to zostawmy bo to temat rzeka), to naprawdę matura nie jest, aż taką straszna.
Ja jestem osobą, która nigdy nie miała problemów z matematyką (łagodnie mówiąc), ale jestem w stanie zrozumieć osoby, które mają trudności z pewnymi zadaniami, które są dla mnie oczywiste. Tylko że matura jest naprawdę banalna. Ten próg 30% (albo 50% nie wiem czy już to wprowadzili) to jest naprawdę mało. Tym bardziej że wystarczy przejrzeć parę arkuszy z ubiegłych lat i można zobaczyć schemat. Są takie zadania i z takich dziedzin które się powtarzają i wystarczy się na nie przygotować, a one naprawdę są proste. Tym bardziej że mają do dyspozycji wzory. Co jest trudnego w odnalezieniu odpowiedniego wzoru i podstawienia liczb do nich i obliczeniu NA KALKULATORZE?
A jak coś to zawsze można postrzelać :p
2
@DragonxNF większość tam to zadania zamknięte. Jeżeli ktoś nie ma jakiś ograniczeń typu dyskakulia itp to nie wiem jako można tego nie zdać. Trzeba mieć albo wywalone i się nie uczyć albo mieć totalnie wywalone i się nie uczyć.