- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1062 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1062 Culés
0
Nie chcę bronić Ter Stegena, też chciałbym jego odejścia, ale weźcie też pod uwagę aspekt pozasportowy. Gość ma ułożone życie w Hiszpanii, być może życie osobiste przedkłada ponad sportowe, dzieci chodzą tutaj do szkoły, mają tutaj przyjaciół, każda taka zmiana może się odbić negatywnie na psychice.
0
@5ebek Prawie mnie rozmiękczyłeś.
8
@5ebek Espanyol może potrzebować bramkarza :>
0
@5ebek , no właśnie do końca nie wiemy jak wygląda to jego ułożone życie w Hiszpanii zważając na fakt, że 3 miesiące temu się rozwiódł... Dzieci podobno miały zostać z matką, a gdzie matka zamieszkuje? To trochę już "pudelkowe" sprawy ale istotne w kontekście niby ułożonego życia, o którym wspominasz...
1
@5ebek to jest temat po za sportowy. Nie może mieć żadnego wpływu na skład Barcelony i jej finanse.
0
@lukkobe no to tym bardziej, jak zostana z matka w Barcelonie to Mats nie bedzie chcial odejsc do innego kraju, przez co straci kompletnie z nimi kontakt. Dlatego walczy.
0
@Greenalley , ale sęk w tym, że nie wiemy (przynajmniej ja nie wiem) czy matka z dziećmi zostali w Barcelonie :P .... Dlatego mówię, że sytuacja poza-sportowa Matsa jest jednym wielkim znakiem zapytania...
0
@lukkobe jeszcze tam jest, jak do tej pory zostaja przynajmniej do ukonczenia roku przez sama szkole . A potem co? To kij go wie. Jezeli chcialaby przeniesc sie do Niemiec czy gdziekolwiek indziej to musieliby poczekac do wakacji i zaczac starac sie po czerwcu. Ale majac rozwiniete zycie watpie aby sie przeniesli. Zycie Barcelonie jest po prostu wspaniale. Duza decyzja, no ale tylko zgaduje, bo to nie moje zycie.
0
@Greenalley , wiesz, tylko wszystko o czym mówimy to są nasze domysły w oparciu o jakieś prawdopodobieństwa... Nie znamy żadnych konkretów, więc trudno cokolwiek prognozować.