- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 783 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 783 Culés
1
Jedna rzecz jest pewna po wyborach. Przy obecnym rozkładzie głosów (wedlug sondaży 50.5 do 49.5), niemal połowa rodaków będzie niezadowolona bo wygrał drugi kandydat. Jedno jest pewne. Tak czy siak będzie cyrk, podważanie wyników i wypieranie rzeczywistości. U nas prezydent jest ważny nie jako on sam ale dla partii rządzącej bo samemu g**no zrobi ale zawetować zawsze może.
1
@jeonek Duda wygrał o 400 tysi wiec wiesz, tak będzie prawie zawsze.
0
@jeonek Będzie klasyczny ból tyłka tylko nie wiem kogo.Z uwagi jednak na czerwiec to pewnie po tygodniu przejdzie bo ludzie wyjadą na urlopy.
2
@gumaz wtedy PIS liczyl głosy. Teraz KO jest u władzy więc ciekawe jak to się skończy. Cyrk będzie na pewno. Mam wrażenie, że politycy to taki świnie, które ciągle walczą o koryto. Jedynymi przegranymi jesteśmy my jako obywatele. Oni w studiu się powyzywają, a w windzie klepią po plecach, że znowu frajerów nabrali
0
@jeonek ostatnie wybory i 2015 i 2020 to wlasciwie na żyletki
Jedne to 51,5 - 48,5, a 2020 jeszcze bliżej
0
@jeonek to, że ktoś głosuje na któregoś z tych paralityków nie znaczy, że będzie z niego zadowolony ;)
0
@jeonek w 2020 byłem w komisji wyborczej i powiem Ci, że skoro moja komisja próbowała pomagać Trzaskowskiemu podciągając nieważne głosy bądź puste na jego korzyść to założę się, że większość takich ośrodków robiło to pod PiS dlatego był taki a nie inny wynik wyborów.
Od 2023 KO ma o wiele więcej swoich ludzi w komisjach wyborczych bo wiedzą, że licho nie śpi;)
0
@tadzik447 parapolityków miało być