- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 911 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 911 Culés
5
Stanowski to wyjątkowa kanalia.Brał hajs od pisiorów teraz zgrywa bohatera wyjątkowa szuja i kanalia oby jak najmniej takich zer w życiu publicznym
3
@Mixtape Nie bez powodu ma nazwę kanału "zero" xd
0
@FcPortoFan1999 to jest nieuczciwy człowiek.Ja niego napisze kilkadziesiąt donosów do Urzędu Skarbowego niech udowodni że uczciwie zarobił.Moim zdaniem to jest kolejny opłacony pisowski podnóżek
5
@Mixtape XD.
Sobota wjechała
1
@Mixtape Aby robić taki donos to musiałbyś mieć jasne i twarde dowody.
0
@Criss18Barca nie sobota wjechała tylko Tobie się nie chciało robić wykształcenia prawniczego i nie wiesz o czym Ty w ogóle mówisz ciemnota totalna.
Jeśli oczerniasz kogoś w Internecie i bez dowódów to czeka Cię proces karny geniuszu
6
@Mixtape ale Twoim zdaniem jest opłacony czy brał hajs od PiSu ? Bo w 2 kolejnych postach sam sobie zaprzeczasz, jak masz dowód to weź mi pokaż bo ja o tym czytam a nikt nie potrafi tego udowodnić
5
@budel17 "Jeśli oczerniasz kogoś w Internecie i bez dowódów to czeka Cię proces karny geniuszu"
No to czekamy na dowód pana @Mixtape , a jeśli go nie będzie to znaczy, że pan @Criss18Barca miał rację i sobota wjechała na grubo.
1
@Stinger_ to jest fenomen takich typów, ile ja razy czytałem o tym że brak kasę od PiSu. No to skoro o tym wiesz, masz dowód to pokaż. I wtedy nagle zero odpisywania. Mam to w dupie czy brał czy nie brał. Prawda jest taka, że gdyby nam też proponowano to 99% zabierze taką kasę i to nie ma znaczenia którą opcję polityczna się wspiera. Zasada jest prosta - jak dają to bierz. A te oburzenia internetowych fachowców to jest tylko uwypuklenie ich własnej głupoty