- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1394 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
61 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
ranger3120
26
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1394 Culés
4
1. Bramkarze
Któremu golowi mógł zapobiec Szczęsny?
Którego strzału nie miał szans obronić Sommer, a mimo to go obronił? Dlaczego obronił drugi strzał Garcii, a pierwszy przepuścił? Dlaczego strzał Raphinhi odbił tak, że Raphinha mógł strzelić jeszcz raz? Dlaczego obronił oba strzały Yamala, a nie obronił strzału Olmo?
2. Yamal
Co jego gra daje drużynie? To, że jest młody, w niczym go nie usprawiedliwia. Dlaczego Martin potrafi asystować, a Yamal nie? Dlacze to Yamal ma najwięcej strat? Po co tyle drybluje, skoro nic z tego nie wynika? Co straciłaby Barca, gdyby Yamal w tym meczu nie zagrał?
3. Raphinha
Za bardzo uwierzył w zdobycie tytułu króla strzelców LM. Nie grał nic. Gdyby nie dostał drugiej szansy od Sommera, to jego występ byłby na poziomie Yamala.
4. Cubarsi
Sprokurował rzut karny i był pasywny przy golu Frattesiego. Na powtórce widać, że Lautaro przewraca się na Cubarsiego, ale trudno rozstrzygnąć, czy był to efekt podcięcia przez Cubarsiego, czy poślizgnięcia się Lautaro. Do Frattesiego powinien był doskoczyć, a nie czekać na jego strzał.
5. Araujo.
Tragedia. Gdy trzeba czegoś więcej, niż dogonić rywala i wybić mu piłkę, to nie wie, co robić. W polu karnym się gubi.
Inter zagrał słabo, o czym świadczy to, że przy piłce był tylko przez 28 % czasu gry. Dlaczego więc wygrał. Dzięki błędom Olmo, Cubarsiego i Araujo i przez egoizm i nieodpowiedzialność Yamala. Ile goli mogłaby zdobyć Barca, gdyby Yamal podawał do dobrze ustawionych partnerów i przykładał się do dośrodkowań i strzałów?
0
@barejant beznadziejny bait
0
@barejant co gra Yamala daje drużynie... Jezu co za brednie
0
@barejant Kurde. Masz bardzo dużo racji człowieku :) Z Yamalem pół na pół, bo on wiele daje przez to, że reszta ataku gra źle. Ale gra samolubnie, przez co bezproduktywnie. W statystykach kiwek geniusz, dla oka geniusz. Ale w kluczowych momentach ma w głowie tylko siebie.