La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 951 Culés

1

Dziś wielki dzień. Po 10 latach jesteśmy o krok od finału Ligi Mistrzów.
W końcu wróciła duma i radość z tego zespołu.
Flick zebrał swoją drużynę wojowników i jedziemy do Mediolanu po swoje.
Emocje są, napięcie jest – teraz tylko trzeba to dowieźć na boisku.
Wierzę w ten zespół. Força Barça!

3

@karolszymek 6 lat temu też byliśmy krok od finału a że się zesrali w rewanżu to inna sprawa.

2

@mordini123 Tutaj będzie inaczej, raz że nie mamy przewagi i musimy atakować w tym meczu a dwa w tym sezonie drużyna reaguje na złe wydarzenia w meczu i udaje się wyjść z tarapatów. Największe nerwy by były w karnych.

1

@negreanu Ja też w nich wierzę i jestem w dobrej myśli tylko zwróciłem uwagę że minęło mniej niż 10 lat od szansy na finał.

1

@mordini123 Mental tamtej drużyny, a mental obecnej to niebo i ziemia. Wtedy przegrywając 1:0 już spuszczali głowy i liczyli na jak najniższy wymiar kary. Teraz przegrywając nawet 2:0 w 80 minucie potrafią walczyć do końca i wygrać, nigdy się nie poddają, co już nie raz w tym sezonie udowodnili.

1

@mordini123 No to fakt, wtedy były spore szanse na finał po pierwszym meczu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?