- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 957 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 957 Culés
3
Tradycyjnie zwolnienia z WWE po Wrestlemanii.
- Braun Strowman
- Dakota Kai
- Shayna Baszler
- Kayden Carter i Katana Chance
- Cora Jade
- Gigi Dolin
- Eddy Thorpe
- Jakara Jackson
- Tag team Gallus
Część nazwisk zaskakująca taka jak Strowman, Cora Jade czy Dakota Kai. Życzę żeby znaleźli pracę w jakieś znaczącej federacji.
@PatrychoO @lucas/catalan @zadafcb
1
@mordini123 Czyli tradycyjne zwolnienia po WrestleManii po raz kolejny są za nami, czasami też zaskakiwali z nazwiskami, nie inaczej tym razem. Ciekawe czy jeszcze w najbliższych dniach ktoś nie poleci.
0
@negreanu Czy to koniec to się jeszcze okaże. Z tej grupy to najbardziej szkoda Cory Jade. Ostatnio kręciła się wokół mainstreamu NXT i tak została zwolniona. Chyba że plotki o wybryku w barze są prawdziwe to wtedy bym się nie dziwił ale to tylko domysły.
2
@mordini123 Brauna Strowmana kolejny raz nie potrafią wykorzystać. Szkoda bo lubię gościa ale nie jako tzw. ciepłą kluchę, a kogoś kto wchodzi do ringu, dewastuje i odchodzi.
Za pół roku powrót?
1
@mordini123 W tym roku strasznie dziwne te zwolnienia, najbardziej chyba Jakara Jackson w momencie kiedy sporo ludzi obstawiało że Meta 4 wygra pasy w niedługim czasie. W ogóle ze wcześniejszym zwolnieniem Isli, teraz jak poleciała jeszcze Shayna i KC2 to już zdaje się nie ma żadnego normalnego tag teamu, wszystkie takie sklejone tymczasowo. Na siłę może Kabuki ale stawiam że Kairi gdyby nie była kontuzjowana też by poleciała i Fatal Influence ale to taka grupa bez celu.
Szkoda też strasznie Dakoty, kolejny raz kompletnie zmarnowany potencjał, Lyra bawi się w tag team z Becky, to mogli jej dać to IC.
Cora raczej przewidywalna, bez Roxxy i tak by niewiele zdziałała patrząc na roster NXT.
@Stinger_ Próbowali przecież i to dość mocno, ale już jest za późno. Ostatnio przecież miał mecze z Jacobem, wcześniej z Bronsonem gdzie był dość mocno chroniony i nic to nie dało, Bronson przed kontuzją w tydzień stał się bardziej popularny niż Strowman był od 2016-2017. W momencie kiedy przegrał Mitb już praktycznie nie było szans na odbudowę.
0
@mordini123 trochę dziwią zwolnienia, Strowmana, Kai, i Jadę. Ale robią miejsce nowym zawodnikom.
0
@Klejnot_Nilu No już w sumie w tag team się nie bawią, bo teraz feud mają między sobą Lyra z Becky i będzie walka ich o pas IC. To story zajebiste było, zrzucili Bayley z karty WM by dać powrót Becky, dali jej wygrać pasy TT by noc później je stracić i przejść turn a z kolei ponownie przejęły pasy Liv i Raquel, gdzie ta pierwsza ma teraz udać się na przerwę (udział w jakimś filmie).
0
@lucas/catalan Dakotę szkoda też ale również rozumiem. Ciężko z taką szklanką planować coś długofalowo. Ale dziwne że w tej fali nie zwalniali totalnych joberów tylko osoby, na który był jakiś pomysł w większości przypadków.
1
@mordini123 Patrząc na Strowmana to nie mięli za bardzo pomysłu na niego