La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1239 Culés

6

W ogóle Eric Garcia to taki Sergi Roberto 2.0. Moim zdaniem lepszy, a na pewno dużo bardziej skoncentrowany i waleczny, ale ile on już różnych pozycji obskoczył w tym sezonie, to nawet @Kessie tyle nie ogarnia na zakładzie u Lucka.

Zarząd naprawdę powinien poważnie popracować latem by X zawodnik nie musiał grać na 5 różnych pozycjach...

2

@macio_944 kurde przeczytałem 3 razy. Dalej mam wrażenie, że właśnie Erica obraziłeś xD
A dla mnie to na swój sposób przekot. Bardzo waleczny i gra niezwykle mądrze. Nie popełnia za bardzo błędów. Dodatkowo niezwykle pokorny. Akceptuje rolę rezerwowego i takiego co to wejdzie jako ten 2-3 zmiennik.
Dla mnie jest to cichy bohater naszej drużyny.

2

@michal26 Nie no, totalnie nie chodziło mi o obrażanie, czy dyskredytowanie :v
Tym bardziej, że Erica bardzo lubię. Głównie chodzi mi o to, żebyśmy ogarnęli zawodników, którzy realnie będą zastępować np. PO, a nie żeby musiał tam grać środkowy obrońca, który w sumie może jeszcze zagrać w pomocy, bo nie ma innej możliwości.

1

@macio_944 Dodatkowo Garcia obskoczy 3 pozycje.

1

@macio_944
Mi to się marzył przed sezonem Dumphries. Pisałem o nim zresztą, ale mi mówiono, że to wahadłowy i się do nas nie nadaje xD
My musimy mieć najlepiej takiego, który jest topem, ale gra i na lewej i na prawej obronie i będzie na zmianę grał z Balde i Kounde. Dodatkowo jakiś młody na lewą obronę, który parę razy zagra i Fort na prawej.

Araujo dać na wymianę za Taha i mamy skład. Oby Christensen został, chyba że sprzedać ze względu na kontuzje..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?