- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1764 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1764 Culés
4
Dzisiaj w nocy / nad ranem bestia z Cruz Azul bedzie walczyc na wyjezdzie z Tigres o final CCC - pierwsze spotkanie
@FcPortoFan1999 @Popitek12 @escarabajo @Adran360 @blakkudium
1
@mekston A mnie proszę w takim czymś nie oznaczać.
2
@FcPortoFan1999 Tam jest polski wątek!
0
@blakkudium Jest ale tutaj podziękuję.Jedyne z czym mi się kojarzy CCC to fajny sklep od butów.
1
@mekston Bestia coś ostanio nie w formie. Dobra okazja, aby się przełamać.
0
@FcPortoFan1999 to jest i akceptowalna LM i wlasnie ważne ogniwo
0
@mekston Zawsze lepsza niż liga fraudów.
1
@Adran360 Tak się przełamał, że min po jego wejściu padła bramka dla Tigres XD.
Kolega z drużyny robi faul, aby ratować złe wybicie piłki Mateusza. Później dobrze wykonany wolny Tigresów i wyrównanie.
Mam wrażenie, że bestia po dobrym początku zaczyna się odbijać od meksykańskiej piłki podobnie jak odbił się od hiszpańskiej. Niestety ale bez błędów przeciwników i dużej przestrzeni jaką dostawał w MLSie on nie istnieje. Oby coś się poprawiło, bo niedługo zamiast transferu do top5 pan @FcPortoFan1999 będzie relacjonował jego zmagania z powrotu na rodzime boiska.
1
@Adran360 nie oznaczaj @FcPortoFan1999 bo on zna Bestię tylko z Probierzówki a tam wiemy, że póki grał z Portugalią to graliśmy jak Brazylia
I jeszcze zacznie wątpić w kluczową postać naszej kadry
1
@mekston Jak Brazylia w ostatnim meczu z Argentyną.
1
@mekston @Adran360 Bestia, chcecie powiedzieć że sobie nie radzi "Pewnego razu w Meksyku" ?
1
@FcPortoFan1999 Liga Mx to super silna liga ale dajmy bestii czas
1
@mekston Odbił się od ściany? Niech wraca do Chorzowa!
1
@FcPortoFan1999 od niczego sie nie odbil - walczy z zespolem o final CCC
1
@mekston Niech sobie kupi z CCC.Będzie wtedy mentalnie w finale.
1
@FcPortoFan1999 na razie walka o to
1
@mekston Buty zawsze sobie może kupić bez walki.
1
@FcPortoFan1999 nie, tutaj jest walka
1
@mekston Ale w sklepach nie ma walki.Mateusz, niech wraca do Polski!
1
@FcPortoFan1999 nie, najpierw trzeba zdobyc CCC
1
@mekston Nie trzeba.To jest nieobowiązkowe trofeum.