La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1487 Culés

1

Borek nieźle odklejony. 2 z 3 Jóźwiak, Linetty, Skóraś będą grali niedługo w Lechu ponownie :)

5

@Lucyffffer1922 Kolego. Jak już to Pan Borek. To nie jest nalepka na ubikacje.

Komentarz usunięty

0

@Lucyffffer1922 Lech Poznań ma historię czy nie?

0

@Lucyffffer1922 Hmm wcale to nie jest takie nierealne

0

@Stinger_ na hisotrie to się cofnij do szkoły może Cie jeszcze czegoś nauczą

0

@bodzio10 fajnie by było jednak malo realne. Przy dobrych wiatrach przyjdą na koniec kariery. Linetty ma tylko 30 lat nie mówiąc już o 2 młodszych

0

@Lucyffffer1922 Chciałbym zasięgnąć opinii "eksperta" więc czy mógłbyś odpowiedzieć?

0

@Stinger_ większego speca od ciebie to tu nie ma. Najśmieszniejszy w tym wszystkim jest to że Ty próbujesz być zabawny a wywołujesz tylko śmiech. Ktoś musi cie w końcu uświadomić że o piłce wiesz tylko tyle że się na niej nie znasz. Jesteś coś pokroju Mateusza Borka. Myśli że wie wszystko o wszystkim

0

@Lucyffffer1922 "Najśmieszniejszy w tym wszystkim jest to że Ty próbujesz być zabawny a wywołujesz tylko śmiech"

Skoro wywołuje śmiech to chyba cel założony (ale tylko przez ciebie) został zrealizowany?

"Ktoś musi cie w końcu uświadomić że o piłce wiesz tylko tyle że się na niej nie znasz"

Dlatego pytam ciebie - kogoś kto się zna na historii klubów.
Czy Lech Poznań ma historię?
Czy Arsenal ma historię?
Czy West Ham ma historię?
Czy Fiorentina ma historię?
Czy Glasgow Rangers ma historię?

Dasz radę odpowiedzieć?

"Jesteś coś pokroju Mateusza Borka. Myśli że wie wszystko o wszystkim"

Ale ja nic nie wiem dlatego pytam ciebie. Odpowiesz?

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty przez użytkownika

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

0

@Lucyffffer1922 Ale odpowiesz na pytanie czy dalej będziesz omijał?
Mnie nie obchodzi twoje życie więc daruj sobie zdjęcia wzięte być może z internetu.

"I nie mam ochoty żebyś zaśmiecał mi skrzynkę"

Jesteś na forum internetowym. Jeśli ci się to nie podoba, że ktoś włącza się w rozmowę, odpowiada ci czy zadaje jakieś pytanie to niestety ale nie dorosłeś do zakładania kont na tego typu stronach. Powinieneś je usunąć jeśli masz z tym problem.

0

@Lucyffffer1922 Skóraś to na pewno nie przyjdzie, ale Jóźwiak? Po grzaniu ławy w Granadzie myślę, że chętnie by wrócił

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?