- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1695 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1695 Culés
3
Apogee jutro z astralis o 9:00 @Encore @Pnog37 @adi7adi8 uważam że jakieś szanse mają. astralis jest memicznie słabe
Edit: G2 z complexity ( 3 mecz w kolejce) a liquid z mongolZ jako 4 mecz
0
@budel17 co sądzisz o Hadesie w g2?
1
@adamek20151 świetna okazja dla niego aby pokazać czy mogą myśleć o nim teamy z tier 1 czy raczej nadaje się bardziej na tier2. A ogólnie Olek ogarnia snajpe, nie mówię że jest mega top ale bardzo go wysoko zawsze ceniłem
0
@budel17 może i jest dobry tylko co z tego skoro jedną mapę dobrą czy świetną przeplata drugą gównianą, brak stabilnej formy
0
@ranger3120 ale w zasadzie to samo możesz powiedzieć teraz o monesym bo gra tak od pół roku a wg źródeł Falcons ma wybulić 2banie euro za niego.
0
@budel17 Te godziny meczów to dla emerytów ewidentnie;)
Moim zdaniem turniej wygra G2 bo nie mają z kim przegrać. Polacy wyjdą do play-off ale raczej ćwierćfinał to sufit.
Szkoda, że EF oddało strukturę ale taka prawda, że leżeli marketingowo i nie mieli żadnego długotrwałego sponsora.
Uważasz, że Falcons z Moneyem będzie PSG 2.0? Bo według mnie Ci gracze idą tam po wypłatę marzeń, a nie motywację sportową.
Takim podejściem nie wygrywa się tytułów, ale cóż
0
@Barca_Big_Moment póki co to mocno projekt Falcons tak wygląda że będzie takie piłkarskie PSG. Jednak warto zauważyć że idą po zawodników którzy np majora jeszcze nie wygrali. Dla mnie po dojściu monesy'ego wymienionym jeszcze magixa na jakiegoś xantaresa czy twistzaa i wtedy dać im czas niech grają.