La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1254 Culés

2

Nie ma co gadać.real zasłużenie wygrał ten meczy. W 2 połowie ogóry tylko stoją na własnej połowie albo szarpią za koszulki. Też jestem wkurzony ( gra ,którą serwuje real w obecnym sezonie nie przystoi 2 drużynie w tabeli la liga) ,ale najważniejsze ,by Barca jutro wygrała Z Gironą i utrzymała 3 punktową przewagę.

0

@RC28 weź już idź spać

1

@RC28 No i co to jest powód zeby za zasłuzenie dawali karne z kapelusza xD no to w takim razie nam tez sie troszke nalezy

0

@RC28 to chyba inny mecz oglądamy. W 1 połowie kopali się po czole. W drugiej Leganes się trochę wystraszyło tej zmiany Viniciusa i Rodrygo ale ja tu dalej nie widzę klarownych sytuacji prócz tych dwóch wydrukowanych i gola z czapy Angola.

0

@Wojtazsoo Dla mnie i tak najważniejsze jest to ,by Barca pokazał środkowy palec je'asowi , perezowi i reszcie madryckiej wierchuszce wygrywając La ligę (pokonując na dokładkę w el clasico realik 5:0 ) pomimo tego drukowania pod śmietankowych . Moim zdaniem takie trofea smakują lepiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?