- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1470 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
draxidox
12
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1470 Culés
6
I ten tekst Ćwiąkały, że sędzia był słaby xDDD to był pierwszy mecz od dawna gdzie gratuluje sędziemu zero kontrowersji i panowanie nad meczem. A pana Ćwiakałe chyba boli ten wynik no cóż.
0
@Pablozeusz Jak tam było zero kontrowersji to ja jestem ojciec Mateusz...
0
@Recha_0684
Poza karnym na Vinim to jakie kontrowersje na rzecz Realu?
Bo na szkodę Osasuny, to dwa czerwa - Cama i Mbappe.
0
@norbi77 Żeby było jasne,to ja jestem zawsze i wszędzie przeciwko Realowi, ale mi chodzi o ogólne zarządzanie meczem przez sędziego.W mojej ocenie w 2 minucie karny dla Realu,bo obrońca nie miał ręki na ziemi,jak sędzia pokazał.Karny na Vinuciusie.Ogólne zarządzanie sędziego tego meczu było tragiczne.16 faulów Osasuny i 3 żółte kartki.Ogólnie sędziowanie w Hiszpanii jest tragiczne i nie bronię tutaj Realu,ale jak sędziowie są tak słabi,to później wygląda tak odbiór ligi.
0
@Recha_0684 A co miał zrobić obrońca w tej sytuacji? Miał rękę podpartą i naturalnie ją podniósł i do tego nie zmienił toru lotu piłki. W takiej sytuacji nie ma mowy o karnym.
0
@Pablozeusz Karnego nie ma jak obrońca jest podparty.Ręka poszła do góry i obrońca ja zatrzymał.Dla mnie karny.
0
@Recha_0684
Ręka była podpierająca i nie ma mowy o karnym.
Karny na Vinim możliwy.
0
@norbi77 W momencie styku piłki ręką,nie była podpierająca.Czerwona dla Camavingi po faulu przed polem karnym na graczu Osasuny.
0
@Recha_0684
Ale się nią podpierał i co miał z nią zrobić? Dodatkowo z nią uciekał.
0
@Recha_0684 No poszła tak, ale co miał zrobić? Sama mu poszła. Po drugie tak jak mówię nie zmieniło to toru lotu piłki. Dla mnie za mało na karnego i sędzia podjął prawidłową decyzję.
0
@norbi77 Nie podpierał się.Zobacz sobie powtórkę.