- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1460 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
draxidox
20
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1460 Culés
10
Dzień dobry:)
Kilka kolejek opuściłem, ale no jakby to ująć, były ważniejsze rzeczy, tak czy inaczej
7 kolejka Ligi Mistrzów za nami, a w niej:
- padło 59 goli.
- najwięcej bramek padło w naszym meczu - 9. Dalej po 6 goli w meczach PSG - City (4:2) i Real - Salzburg (5:1).
- tylko w meczu Brugge - Juve nie padła żadna bramka (tfu), a z kolei w 4 spotkaniach padła tylko jedna: Milan - Girona (1:0), Celtic - Young Boys (1:0), Sparta Praga - Inter (0:1) i Monaco - Aston Villa (1:0).
- poza powyższymi drużynami goli nie strzeliły w tej kolejce również: Dynamo Zagrzeb, Bayern, Brest i Sturm Graz.
- pokazano 4 czerwone kartki (w meczu, nie poza boiskiem): Mandi (Lille), Flamingo (PSV), Barrios (Atletico) i Hincapie (Bayer).
- podyktowano 7 karnych z czego wykorzystano 6. Engels (Celtic) nie trafił.
Z Polaków zagrali:
- Robert Lewandowski 90 minut i 2 bramki z Benficą.
- Kamil Piątkowski około 30 minut i lanie od Realu.
- Radosław Majecki 90 minut i wygrana Monaco 1:0 z Aston Villą.
- Aston Villą, w której 90 minut zagrał Cash.
- Jakub Kiwior 90 minut i wygrana Arsenalu z Dynamem Zagrzeb.
- Łukasz Skorupski 90 minut i wygrana Bolognese z BVB 2:1.
- Piotr Zieliński 20 minut, a Inter wygrywa ze Spartą 1:0.
- Łukasz Łakomy 90 minut i porażka Młodych Chłopców 0:1 z Celticiem.
- Z kolei nie zagrali, ale byli na ławce Marcel Lotka (BVB), Kacper Urbański (Bologna), Michał Skóraś (Brugge), Maik Nawrocki (Celtic).
Po 7 kolejkach:
- z kompletem zwycięstw Liverpool.
- awans do 1/8 zapewniony ma lider i Barcelona.
- Bologna, Sparta, Lipsk, Girona, Crvena, Sturm, Salzburg, Slovan i Young Boys na pewno odpadają.
- najwięcej strzelonych goli - 26 - ma Barcelona. Cała reszta poniżej 20 bramek.
- najmniej strzelonych Young Boys i Bologna - po 3. Po 4 z kolei mają Sturm, Salzburg, Girona.
- od siebie dodam obrzydliwe zespoły które zagrają na pewno dalej: Inter 8 goli, Aston Villa i Juve po 9 bramek. Z szansami na dalszą grę również Brugge z 6 bramkami. (tfu).
- najwięcej bramek - 24 - stracił Slovan, a dalej - po 23 - Young Boys i Salzburg.
- Slovan i Young Boys przegrały wszystkie swoje mecze.
- liderem strzelców Lewy - 11 bramek.
- liderem asyst De Ketelaere - 5.
- w klasyfikacji kanadyjskiej liderem Raphinha - 11 - 8 goli i 3 asysty. Dalej z 9 punktami Lewy (9G) , De Ketelaere (4G,5A), Guirassy (7g,2A).
Pozdrawiam
2
@escarabajo * Kacper Urbański z Bolonii
1
@kubix05 poprawione:) dzięki.
2
@escarabajo a Szczęsny z Barçy też zagrał ( byle jak, ale grał 90min), aha i jak lewy ma 11 goli to jak w "kanadyjce" ma 9pkt? Tak tylko się czepiam
0
@Szalik słuszne uwagi. To poprawy następnym razem, dzięki.