La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1915 Culés

1

Wychodzi na to, że transfer Olmo nie tylko skompromitował nas wizerunkowo (jeszcze się dało) to jeszcze pogrążył naszą sytuację finansową. Serio skoro wiedzieli że nie ma kasy na bocznego obrońcę i skrzydłowego to nie lepiej było odpuścić to okienko i skupić się na podreperowaniu finansów?

0

@Cvzx bez transferów i udawania że wszystko jest w porządku? Bez pokazania że nas stać żeby se ludzie przypadkiem nie pomyśleli że jest cięższa lipa niż się ludziom wydaje? Nie, to nie w stylu laporty

0

@jakub1906 Tebas w lecie tłumaczył jak się zabezpieczają przed tą kreatywną księgowoscia to już mogli dać na wstrzymanie

0

@Cvzx Wzieli drogą szklankę(bo tak trzeba określać Olmo) na dobrze obsadzoną pozycję i w ten sposób jeszcze bardziej obciążyli limit na wynagrodzenia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?