- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 951 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 951 Culés
2
Coś dla fanów muzyki elektronicznej i NCS w szczególności :D
Zrobiłem listę najlepszych (moim zdaniem) utworów jakie pojawiły się w tym roku. Wyszło dokładnie 25 (oczywiście jest wiele innych które są bardzo fajne, ale uznałem że nie zasługują na bycie w topce tak bardzo jak wymienione niżej ;))
Polecam wysłuchać, chętnie też przeczytam opinię :)
https://ntpd.eu/epMvG
1
@DragonxNF Z miłą chęcią przesłucham :D imo najlepsza muzyka edm była w latach 2012-2019, teraz to głównie wychodzą remixy, czasem jeszcze zdarzy się jakiś oryginalny numer.
1
@Konradowskyy większość osób słuchających muzyki edm i NCS też uważa te lata za najlepsze, ale nadal znajdą się fajne piosenki.
Zwłaszcza że ostatnio NCS zaczął wydawać bardziej nostalgiczne i dobre jakościowo utwory. Z perspektywą utrzymania tego trendu w przyszłości co mnie cieszy :D
Edit: z chęcią przeczytam twoją opinię :)
1
@DragonxNF git te nutki sa na tej liście :D
Na spoti mam oglnie z tysiąc piosenek które w miarę regularnie słucham, ale one już mi tak się przejadły, że ciągle czegoś nowego szukam, ale mało co fajnego ostatnio wychodzi.
1
@Konradowskyy i to nie tylko edm. Szeroko pojęty rock, pop, edm, nawet disco polo nieraz odpalę xdddd
1
@Konradowskyy to cieszę się że przypadły do gustu :)
Rozumiem cię, bo kiedyś też miałem taką chwilę że katowałem cały czas te same piosenki i uznałem że trzeba playlistę powiększyć :D.
Co tydzień w sobotę udostępniam jeden utwór właśnie w takich klimatach więc jeśli jesteś zainteresowany to mogę cię oznaczać.
1
@DragonxNF pewnie, oznaczaj, może coś ciekawego w ucho wpadnie :D