- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2047 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2047 Culés
0
Jak z tym araujo było, on nie został wyrejestrowany? Tak samo jak i christensen
0
@Pawlusek Wydaje mi się, że nie, ale dla ścisłości rejestruje się zawodników do każdych rozgrywek osobno. Na przykład zawodnik może być zarejestrowany w rozgrywkach La Liga, ale nie musi być zarejestrowany w rozgrywkach Ligi Mistrzów.
0
@Pawlusek W temacie Araujo i La Liga, RAC1 podawało że Inigo był zarejestrowany w miejsce Araujo, ale tylko te źródło to podawało(nie wiadomo jak jest naprawdę). Natomiast LM to inne rozgrywki, wiec tutaj Araujo będzie mógł grać na pewno.
0
@priest9999 otóż Inigo nie mógł zostać zarejestrowany za Araujo. Inigo zarabia więcej niż Ronald. Więc 80% jego kontraktu nie odblokuje tym bardziej rejestracji kolegi. To już zwykła matematyka. A wtedy też Barcelona za bardzo na sprzedażach nic nie ugrała by to podciągnąć. Prawie w połowie sierpnia dopiero zaczęły się odejścia.
0
@Nightraider Tutaj masz artykuł o tym https://www.fcbarca.com/120118-inigo-martinez-marc-casado-i-pablo-torre-zostali-zarejestrowani-w-lalidze-pau-victor-wrocil-na-liste-aktualizacja-18-57,dyskusja-14728934.html , jest też wspomniane że Capology myli się w pensji Araujo i Inigo.
0
@priest9999 myli się jeśli wdrożono ten patent. Nie jest nigdzie wspomniane że Inigo był rejestrowany w miejsce Ronalda. Równe dobrze sprzedaż Juliana i przelew za Barca Studios mógł odblokować go. Nie wierzę że Inigo gra tu za mniej niż 6 mln euro brutto, media wręcz mówiły o 9-10. Ronald miał koło 7 zarabiać.