La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 867 Culés

0

Der Stegen niech sie martwi o gre jako pierwszy.Pena broni bardzo dobrze w szczegolnosci jego gra nogami jest duzo lepsza.Pamietam jak Niemiec grajac nogami powodowal sytuacje bramkowe .Natomiast Szczesny wogole tego nie potrafi i jest wolny a Barcelona gracza w polu bramkowym nie potrzebuje i dlatego Flick go w waznych meczach nigdy nie wstawi chyba ,ze bedzie mus

0

@korn234 „Pedri nie blyssczy”. Pomijając wczorajszy mecz najlepszy na boisku z Raphinha co spotkanie ale ok XD

3

@korn234 nie mogę xd. 3 mecze mu wyszły i już Ter Stegena wygryza xd. Pena nie umie grać nogami chłopie, zacznij mecze oglądać, w tym aspekcie może czyścić buty Matsowi. Wojtkowi gra na przedpolu w Arsenalu i w kadrze nie przeszkadzała, nogami też nie gra gorzej od Peni i umie chociaż zagrać daleką piłkę

0

@korn234 bez przesady, zagrał bdb z Realem i wczoraj z Betisem. Reszta średnio. Gra bo pasuje do filozofii Flicka wysokiej obrony, pułapek ofsajdowych i Pena jako "ostatni obrońca" do przerywania akcji na kontre i gdyby jakiś gracz się nie złapał na offsajd. Dlatego tak daleko od bramki stoi.
Ale to się skończyło, rywale już nauczyli się omijać takie granie i przy błędach obrony to będzie koszmar i 222 bramki tracone na mecz minimum

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?