La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1715 Culés

2

Ten mecz pokazuje jak ważna jest skuteczność. Betis gra dobrze ale brakuje im albo ostatniego podania albo wykończenia. Za dużo jest w tym meczu sytuacji dla nich w mojej opinii ale wygrywamy więc można przymknąć oko ale nie zapominać bo to dalej jest do poprawy. Strzeliliby by dwie z tego co mieli i nastroje by były inne. Przy piłce gramy dobrze i do tego wykorzystaliśmy co mieliśmy więc do ataku pretensji mieć nie można

1

@GeraltzKatalonii Majorka tez miała. To nie jest dobry moment sezonu Barcelony, jesteśmy wolni.

0

@GeraltzKatalonii oni mieli jedną dobrą okazję, tą na początku

1

@tbas Dokładnie. Majorka grała bardzo słabo w obronie więc tam nam uszło to na sucho. Tutaj rywal bardzo nieskuteczny. To trzeba poprawić bo to wcale nie jest tak że my gramy dużo lepiej niż tydzień czy 2 tygodnie temu. Po prostu wtedy rywale wykorzystywali to co mieli

0

@Pedri16Future Było pełno sytuacji w których leciały nam piłki za plecy i wystarczyło dobre podanie i by mieli sete

0

@GeraltzKatalonii ale to często tak jest

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?