La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1444 Culés

1

Jestem bardzo zdziwiony, że tak szybko z huraoptymizmu przeszliście do krytyki Flicka.

4

@karolszymek Mało jest lub prawie wcale nie ma krytyki ogólnej pracy Flicka. Krytykowana jest przede wszystkim jedna decyzja. Nie trzeba pisać która.

2

@karolszymek Bo u nas zawsze sa tylko skrajności. Kiedy pisałem, że zanim się podniecą wszyscy niech cały sezon trenuje. To marudny jestem i wielki hejt we mnie. Dalej uważam, ocena po sezonie. Ale co sie dziwić, jak Laporta nawet na 125 lecie pokazuje Flicka obok Pepa na grafice. Kur. za 4 miesiące pracy. Ocena w Maju.

3

@KamQiX Nijaki i w dodatku penia.

0

@karolszymek Jestem bardzo zdziwiony, że po tylu dniach twojej obecności na stronie, dziwi cię taka sytuacja ;p

0

@JordiAlbion Dlatego to stwierdzenie jest sarkazmem ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?