- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1509 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1509 Culés
0
5 miesięcy treningów z Hansim Flickiem wystarczyło, aby pomocnicy nie mieli już sił na grę w pełnym zaangażowaniu. Super intensywny pressing z początku sezonu, przerodził się w ledwie dobieganie do przeciwników, z którego wynika niewiele poza odsłanianiem wolnej przestrzeni. Pedri to od meczu z Crveną, poza jednym wypałem przeciwko Stade Brest, wygląda jak taka biedna wersja Gundogana - gorzej kreująca, ale za to mająca jeszcze bardziej wy yeah bunny'e na defensywę, co dzisiaj zaowocowało tym, że dał się objechać przy pierwszej straconej bramce. Prawda jest taka, że przegrywamy te mecze głównie przez pomocników, którzy dostarczają mniej kluczowych zagrań w trzecią tercję, + nagminnie tracą posiadanie w pojedynkach 1v1, co więcej często na własnej połowie, bo chce im się bawić z przeciwnikiem w momentach, w których drybling daje niewspółmierną korzyść do potencjalnego zagrożenia kontrą.
Przynajmniej tyle dobrze, że co najwyżej będziemy tracić tylko 2 punkty do Realu, więc jak będzie trzeba to znowu ich wyruchamy w bezpośrednim pojedynku, bo akurat na mecze z K(r)u(l)rewskimi potrafią się motywować.
1
@Bzyczekk Mamy za krótką kadrę. A najlepiej widać to w obronie, która musi grać na nieprawdopodobnej koncentracji.
0
@Azi Przede wszystkim kontuzjowaną kadrę. Tyle dobrze, że wygrane mecze przeciwko najtrudniejszym rywalom spowodowały, że obecne porażki nie są wielkim problemem. W sumie w NBA też tak grają, że przez cały sezon zasadniczy mają wy yeah bunny'e i zaczynają się starać dopiero przy play-offach, więc póki znajdujemy się w Pierwszej 8 UCL, a w Lidze jesteśmy w zasięgu bezpośredniego meczu do lidera, to sytuacja wciąż jest niezła.