- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1873 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1873 Culés
0
Dzisiaj pisałem o kolizji którą niby miałem 3 miesiące temu. Sprawa się wyjaśniła gdzieś niby wyprzedzalem na przejściu. A to dziwne bo raczej uważam na takie wyprzedzanie. Eh czy zawsze musi się znaleźć jakaś osoba która ciebie nagra i na policję doniesie
23
@MessiSuarezNeymar Polecam na przyszłość nie łamać przepisów ruchu drogowego.
0
@MessiSuarezNeymar Atak świętych za 3, 2, 1...
22
@Antimadridista_WR Wyprzedzanie na przejściu dla pieszych, zwłaszcza w czasach, gdy piesi mają pierwszeństwo, jest niezwykle niebezpieczne.
0
@Zoker Zgadzam się i mam tego świadomość. Mnie nie musisz o tym informować, bo to wiem. Chyba, że napisałeś to aby pozbierać zielone to spoko :P
1
@Antimadridista_WR Odpowiedziałem Ci, bo napisałeś "Atak świętych za 3, 2, 1...".
Co innego jechać 10 czy 20 km/h więcej niż na znaku, a co innego wyprzedzać na pasach.
3
@Zoker Ale przecież nie napisałem, że zrobił dobrze wyprzedzając tylko, że gość wyjaśnił, a zostanie zaatakowany za chwilę XD Uwielbiam nadinterpretację na tym forum :)
3
@Zoker Tez pytanie jak to wyprzedzanie wyglądało. Jeśli perfidnie przy duzej prędkości to wiadomo - słabo.
Inna sprawa, ze policjanci mają na tym punkcie paranoję i zwyczajnie przejdziesz obok samochodu obok z prędkością większą o 5km/h chociaż doskonale widziales, ze na przejściu nikogo nie ma. Czasem koleś z pasa obok nagle niepotrzebnie zwolni i chcąc czy nie to "wyprzedzasz" go na pasach.
Jest również masa filmików, gdy wyprzedzanie zakończone kawał przed przejściem, a policjanci i tak próbują naciągać na olbrzymi mandat i punkty - jesli nie masz kamerki to sie nie wybronisz.
Absolutnie nie bronie piratów drogowych, ale niestety policja często szuka łatwego zarobku, w każdym razie lepiej mieć kamerkę w aucie, chociaż nawet ona nie zawsze nas uratuje
0
@MessiSuarezNeymar raczej nie wyprzedzam na pasach. Aha.
0
@Zoker spokojnie pojadę wyjaśnię bo sam nie wiem o co chodzi. Ludzie to przesadzają z tymi kamerkami zgłaszając na policję. Ogólnie to jeżdżę rozważnie. Pierwszy przypadek być może z wykroczeniem prawko 15 lat