- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1531 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
draxidox
12
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1531 Culés
2
Jestem ciekawy dalszej historii Iniakiego Peni w Barcelonie, jeżeli Flick zrobi z niego TOP bramkarza, to chyba będzie można pisać listy do Stolicy Apostolskiej, że są solidne dowody na uczynione cuda, a po śmierci należy niezwłocznie rozpocząć proces kanonizacyjny ;)
Gdyby mu się to udało, a za rok kupilibyśmy Nico (potrzeba wartościowego skrzydłowego do rotacji, bo Fati i Ferran to dramat), to tak bym widział "11" Hiszpanii na zwycięskie MŚ za 2 lata: Pena - Fort Cubarsi Inigo Balde - Gavi, Pedri, Fermin - Yamal, Olmo, Nico.
ps. wiem, że Fort raczej nie dostanie szansy bo mało gra i mało grać będzie przy Kounde, a Rodri to tylko w przypadku kontuzji by nie grał, ale marzyć nikt nie zabrania :P
ps. 2. a nawet zwycięska Hiszpania z 9 zawodnikami Barcelony, znienawidzonym przez Real Rodrim oraz jakimś "niezależnym" Porro na prawej obrony to byłby koszmar na jawie dla Madrycioków xD
3
@Destroyer_of_Worlds Peña rozegrał pierwszy mecz od roku (ostatnio dobrze zagrał z Atletico). Nadal jest elektryczny i niepewny. Zobaczymy i życzę jak najlepiej, ale na dłuższą metę to nie jest poziom Barcelony.
0
@Destroyer_of_Worlds po co wam ten Nico xd. Temat jego transferu powinien się definitywnie skończyć po transferze Olmo. Nie gramy z LS, w to miejsce jest ŚPO i działa super. Po co nam zmiennik za 60mln płatne odrazu + duża pensja. Ten transfer nie ma już kompletnie żadnego sensu tym bardziej że mamy pełno talentów w szkółce żeby dodatkowo wzmocnić te pozycje