La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1202 Culés

11

Z Realem linia obrony musi być jednak ustawiona dużo niżej. To jest ich jedyna broń, długa krzyżowa piłka na Viniciusa, albo Mbappe. Jeśli defensywa i pressing dadzą radę to wcale nie musi być źle. Nie dać im przestrzeni do strzałów z dystansu i miejsca na rozpędzenie na skrzydle i będzie ok.

Ja nadal trzymam się tezy, że remisy z Bayernem i Realem, to będą dobre wyniki.

0

@Eto'o9 R10 W LM trochę mamy nóż na gardle. Ta porażka z Monaco nie przekreśla oczywiście niczego, ale ileż pewności siebie wpłynęłoby w naszych w przypadku ogrania Bayernu. Co do Realu, nie trzeba tutaj dodatkowo argumentować znaczenia tego meczu, dodatkowo, że Real gra o rekord nieprzegranych spotkań.

2

@Eto'o9 R10 tylko chyba nie da się pogodzić wysokiego pressingu i szybkiego doskoku do rywala już na ich połowie przy polu karnym (jak beda rozgrywać piłkę obrońcy czy bramkarz) z nisko ustawioną linią defensywną. Za duże luki wtedy miedzy formacjami będą.
Więc albo wysoki pressing albo niska obrona.

0

@Eto'o9 R10 Mysle że Flick wie o tym. Jak zagramy tak samo to jest ryzyko jak za czasów Xaviego gdy po 10 minutach było 2-0 po dwóch wrzutkach za linie obrony. Mamy wolnych środkowych i tu trzeba znaleźć rozwiązanie.

0

@Eto'o9 R10 Real i Bayern mają przewagę 1 dnia.U nas jest plus że mamy od groma w środku ludzi do presingu i zmiany spowodują presing przez cały mecz.Plus dla nas że bayern ma podróż.Ale Real 3 ostatnie mecze gra u siebie.My mamy jeden wyjazd do Madrytu.Na szczęście to blisko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?