- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1583 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
92
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1583 Culés
0
Moim zdaniem Polska piłka reprezentacyjna jest ofiarą pięknie opakowanego gówna jakim jest ogólnie polska piłka. Piękne stadiony, pięknie realizowana i pokazywana ekstraklasa, zawodnicy za granicą grający dobry futbol,ogólnie dość bogaty kraj i duży kraj. W tym wszystkim zapominamy jak gówniany jest poziom piłkarski. Powinien się zjawić trener który to zorumie, złapie za jaja i choćby się zesrał zbuduje najpierw żelazną defensywę i pomoc która będzie zapierdalała jak czarne chłopaki. Jeśli cały czas będziemy uważać, że możemy grać ładnie i skutecznie to nic się nie poprawi.
0
@bartekvisca Ja mam wrażenie, że piłkarze przyjeżdżają na zgrupowanie jak na obóz sportowy, gdzie mogą się spotkać z kolegami, pośmiać razem, porobić sobie żarciki u masażysty i poopowiadać historię co tam słychać u nich w klubach.
0
@MesQueUnClub_87 Zapomniałem dodać o chorych zarobkach w naszej lidze biorąc pod uwagę poziom sportowy. Młode leszcze już są pełne od mamony i większości może się już na starcie nie chcieć.
6
@bartekvisca Jesteśmy po prostu społeczeństwem z ambicjami posiadania reprezentacji na topowym poziomie, które nie może się pogodzić z tym, że jesteśmy średni. Porażka 1:3 z Portugalią nie powinna budzić większych sensacji. To normalny wynik dla drużyny na takim poziomie jak nasza.
0
@KamQiX Kto nie może się pogodzić? Te pół miliona ludzi chciało zobaczyć boskiego Ronaldo na Narodowym?
2
@bartekvisca No Polacy nie mogą się pogodzić. Po każdym meczu, gdy wynik jest inny niż zwycięstwo, to jest wysyp negatywnych komentarzy. Jedni się denerwują, a inni śmieją. Co by było uzasadnione, gdybyśmy byli reprezentacją o potencjale takiej np. Belgii. Po poprzednim zgrupowaniu, gdzie wygraliśmy ze Szkocją i zremisowaliśmy z Chorwacją, też były płacze, że fatalnie zagraliśmy i słaby styl. To jest właśnie to o czym mówię - wymagania niewspółmierne do możliwości i potencjału.
1
@KamQiX kiedy my zremisowaliśmy z Chorwacją? Chyba ktoś tu usnął po pierwszej połowie
1
@Tabaluga37 Racja, coś mi się pomyliło. Patrzyłem ostatnio na tabelę grupy na Flashscore i byłem pewny, że widziałem tam remis.