- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1763 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1763 Culés
3
Są tacy którzy chwalą Zubimendiego za przywiązanie do barw.
A prawda jest taka, że chlop nie ma psychy na najwyższy poziom i pasuje mu granie w średniaku. Przy Rodrim w kadrze nie pogra. A odrzucił Barce, Arsenal , Liverpool czy City bo mu wygodnie.
Ale lepszym piłkarzem nigdy nie będzie. Chyba że walka o 6 miejsce jest dla niego spełnieniem marzeń.
Chłop tak naprawdę to nawet niczym się nie wyróżnia. Ani warunkami, ani technika, ani w odbiorze jakiś genialny....
8
@PatrykBarca Gdyby się niczym nie wyróżniał to nie chciałoby go City czy Liverpool i nie grałby w kadrze.
4
@PatrykBarca W sumie ciekawe czasy chłop niczym się nie wyróżnia jak mówisz, a interesuje/interesowała się nim Barca, Arsenal, Liverpool czy teraz City. Rodri jest najlepszym DM na świecie, to że nie pogra przy Rodri to nie znaczy że Mikel jest świetnym piłkarzem, co pokazuje zainteresowanie czołowych klubów.
0
@PatrykBarca Szczerze mówiąc ten komentarz wygląda jak przemyślenia furiata, którego klub Zubimendi odrzucił i nie może pogodzić się z tym, że klub jego marzeń nie jest klubem czyiś marzeń.
0
@Derean No statystyki słabe. Chłop ma 25 lat. W młodzieżowych kadrach nie istnial. W dorosłej 12 występów gdzie to ogony z ławki.
No on już powinien być na najwyższym swoim poziomie.
Nie na takie kalafiory się kluby nabierały.
2
@PatrykBarca Ja tam zawsze szanuję piłkarzy, którzy decydują się poświęcić całą swoją karierę dla jednego klubu. To odważna decyzja, a nie strach przed najwyższym poziomem.
0
@Khajio Ja byłem absolutnym przeciwnikiem jego transferu. Bo stosunek jakości do ceny to dramat :)
Tak jak mówiłem w jego grze brakuje wszystkiego. Jakby miał człowiek wymienić najlepsza jego cechę to byłoby ustawienie na boisku.
Om bliżej bramki rywala tym gorzej. A my obecnie gramy cała 11 na połowie przeciwnika.
0
@PatrykBarca Popieram w 100%
Jest dobrym zawodnikiem. Ale nigdy nie wskoczy na poziom Xavi Rodri Xabi Busi
Dziwne że Arsenal City Barca Liverpool a chłop nie dziękuję posiedzę w Sosiedad.
Skończyłby jako flop transferowy.
Na swoim podwórku czuję się pewnie.
Ale poza to już pełne gacie.
0
@Krzysztof1987 Nie no aż p takim poziomie to nawet nie myślę. Ale mógłby być chociaż jak jakiś Senna...
0
@Derean Wiesz no te kluby chciały też Kalvina Philipsa. I A chlop piłkarzem był dobrym gdyby pilka nie przeszkadzała.
0
@PatrykBarca Niczym się nie wyróżnia XD chłopie, ty nie masz bladego pojęcia o sporcie zwanym piłka nożna.
0
@skubi99 Chłop dobrze się ustawia. Ale technicznie surowy. Występy w kadrze potwierdzają że to żaden wirtuoz. Im bliżej bramki rywala tym gorzej. Bo chlop w kreacji dramat.