- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1678 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1678 Culés
0
Gdyby Piastri i Leclerc zaczęliby regularnie zdobywać 1-2, Verstappen zrobiłby jakiś DNF to w Emiratach mogłaby być powtórka z 2010. Ale to raczej myślenie życzeniowe
0
@MesQueUnClub96, Lando ma gonić Maxa, a nie Piastri czy Leclerc
0
@FCB_dimiC Na Lando nie ma co liczyć,nie dojeżdża mu psycha
0
@MichuZ44, w kwalifikacjach miał pecha, wyścig już bardzo dobry
0
@FCB_dimiC mimo wszystko pojechal tez słabe pierwsze kółko w kwalach to raz a dwa pytanie czy nie powinien byc zaryzykowac w tej sytuacji z żółta - zignorowac ja i albo pojsc w kare 3/5 miejsc na starcie a byc moze nawet jakos sie wybronic przed sędziami
Zjazd do alei to bylo jasne ze zostaje w Q1
0
@FCB_dimiC zgadza się ale mówiłem ogólnie o całym sezonie
1
@MichuZ44 caly czas jedna awaria Red Bulla i juz Lando stalby sie faworytem do tytulu
Tam maja wiecej problemow - Australii dnf, z jednostkami wiecej problemow i brali kare w Belgii
1
@mekston, tak, masz rację. Również słyszałem opinie, że powinien mimo wszystko zaryzykować, bo to mogłoby być korzystniejsze niż zjazd. Za późno już niestety. Mclaren i sam Lando wciąż się uczą
1
@FCB_dimiC tak, ta żółta flaga dosłownie mignęła na chwilkę - Lando w tym momencie mógł zakładać, ze np. żółta wystąpi i co w takiej sytuacji robić.
Zabrakło tutaj takiej "bezwględności" w F1, gdzie czasami może nie do końca zrobisz coś bardzo takiego grzecznego i słusznego tylko ryzykujesz. W najgorszym razie właśnie 5 pozycji by dostał, więc i tak miał ogromną szansę na start z pól typu 5-8.
To jest trochę case z Kanady - tam prowadził i miał dosłownie chwilę na podjęcie decyzji o zjeździe, ale Mclaren nie był gotowy na scenariusz wyjazdu SC. Zespół praktycznie w każdej chwili powinien mieć gotową decyzję co robić w razie SC.