- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1678 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1678 Culés
1
1
@takisobiektos Ostatnio widziałem podcast z udziałem Maćka Lampe i On opowiadał co się działo na kadrze i że Polska liga to jeden wielki syf. Nie tylko sportowo ale i organizacyjnie.
1
@takisobiektos Kto to wybrał na prezesa?
1
@FcPortoFan1999 pisowski pachołek. Każdy ich pomazaniec wygląda tak samo... bierny, mierny, ale wierny.
0
@arasz1819 Nikodem Dyzma?
0
@FcPortoFan1999 zastępy Nikodemów.
0
@arasz1819 Czyli to też taki karierowicz który na plecach innych został prezesem..
1
@FcPortoFan1999 po aferze, że cała familiada latał i była traktowana jak VIPy wpłacił z konta żony kilkadziesiąt tysięcy euro do związkowej kasy jako pokrycie i na przyszłe ich frajdy..... jego żona dostała fuchę w państwowym banku dzięki Sasinowi i zarobiła w pół roku ponad milion złotych. Nie ma śladu po jej pracy. Wcześniej prowadziła sklep z materiałami biurowymi, a nagle zaczęła doradzać państwowemu bankowi..... czyli zapłacił i tak naszymi ukradzionymi pieniędzmi.
0
@arasz1819 To akurat słyszałem że go Jacek Sasin wyciągnął znikąd i ustawił w miejscu gdzie jest obecnie.Nie można go zwyczajnie zdymisjonować?
0
@arasz1819 ale to uśmiechnięci sa ci gorsi a swietozyepy cacy według niektórych tu .
1
@kazbychu Ten Piesiewicz to czasami jak go słucham to jakby żył w jakimś innym świecie niedostępnym dla innych.
0
@FcPortoFan1999 nie można. Z jednej strony dobrze, bo jednak jakaś odrębność musi być, ale z drugiej widzimy co pisowskie gówno zrobiło w sądach czy takich organizacjach. BETON
1
@kazbychu oni chcieli rozliczeń, ale jako się okazało nie w tę stronę. Tamci w 8 lat nie rozliczyli nikogo, a tu coś się ruszyło i panika.
0
@arasz1819 Bo mogliby go zwyczajnie odwołać.Po co ma psuć sporty olimpijskie?