- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1309 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
52 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
turhiay
6
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1309 Culés
0
Dzisiaj w euro jackpot 4 + 0, blisko było grubej sumki
0
@Salchent tylko połowy wytypowanych liczb nie trafiłeś.
Ile płacą za 4+0
3
@Rust_Cohle 5 + 0 to 690 tysięcy
0
@Salchent a 4+0 ?
1
@Rust_Cohle 620 zł, z 5 + 0 było już 690 tysiecy
0
@Salchent myślałem, że chociaż z 5kola.
Duży przeskok.
A za 4+1 ?
2
@Rust_Cohle w zasadzie jedna cyfra więcej i już by z 700 k zł miał
1
@Rust_Cohle niecałe 2 tysie za 4-1
1
@Rust_Cohle 4 + 1 to 1600, 4+2 to 31 tysięcy
3
@Salchent ja 2 lata temu gralem rownolegle w lotto i jackpota. Uznalem ze za duzo wydaje i zrezygnowalem. Moje liczby padly pare dni pozniej... 6 milionow :(
1
@Szklaner cholera współczuję, dlatego nie można się poddawać :D od 12.50 dwa razy w tygodniu człowiek nie zbiednieje
1
@Szklaner ja tylko gram euro jackpot, jak jest +100 mln
1
@Szklaner EuroJackpot jest strasznie drogi, ale też wygrana gigantyczna, w Polsce padła w wlkp ok 200 baniek. Szczerze to aż tyle to chyba nie chciałbym wygrać :) trzeba mieć łeb na karku, żeby nie odwaliło
3
@Salchent ja jak jest 200+, bo mam osobowosc podatna na uzaleznienia wiec sie kontroluje :D Jak weszlo w u nas do sprzedazy mialem serie 6 wygranych, zawsze po 61zl :D
@Kinginiesta ja mam prosty plan. z takich 200 to: 15m na wielka chalupe tutaj, 10m na wyspe na filipinach, 10 dla tych ktorzy zasluzyli, 100m na % z ktorych zyje, 5mln $ zakopac gdzies, w razie gdybym stracil cala reszte, a reszte na grube inwestycje (np prawa do Days Gone, aby wyprodukowac prequel i sequel, lub do gothica, aby zrobic powazna kolejna czesc i dodatek, ktory zakonczylby historie).