- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 950 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 950 Culés
8
My 3-0 w łeb z Monaco a real sreal lekko 2-0 z Atalantom...
Ciężki to będzie sezon.
3
@sheyba xD ta Atalanta taka mocna bez swoich kluczowych zawodników? I tak im stworzyła sporo problemów, myślałem że po pierwszej połowie będzie po meczu.
A co do meczu z Monaco to był sparing, mecz przedsezonowy nadal z juniorami w składzie a Ancelotti wystawił już wszystko co miał najmocniejsze więc porównanie raczej z d... xD
3
@Ronad10 A kogo Ty byś cwaniaczku widział z Barcelony w pierwszym składzie Realu? Nie zakłamuj rzeczywistosci i pogodz się z tym co jest. Atalanta to klub, który jest klasę wyżej od Monaco.
2
@Ronad10 No my niestety nie będziemy mieli kim grac.Raz że kontuzje,dwa zero wzmocnień.To nie był sparing ale jednak mecz o Puchar Gampera
1
@KrzysekFCB
Zgadzam się z tobą w 100%
Nie ma co sobie zamydlać oczu.
0
@KrzysekFCB po pierwsze cwaniaczku to sobie możesz do swojego taty mówić. Po drugie nie wiem co bierzesz że według Ciebie Atalanta z 5 miejsca serie A jest o klasę wyżej od Monaco, wicemistrza Francji xD po trzecie, jak się zgubiłeś to ci podpowiem, to nie jest notatnik dzieciaku xD
1
@neolodz myślę że nie mamy o czym raczej dyskutować. Olmo to jednak jest wzmocnienie. Po kontuzjach będą powoli wracać Gavi i De Jong, Balde już wrócił, Pedri prawie wrócił a okienko transferowe jeszcze nie jest zamknięte. Już nie jeden sezon słyszałem jak to nas prześcieradła rozjadą, kończyło się różnie a nawet i manita.
2
@Ronad10 To w takim razie cwaniaczka zmieniam na dzieciaka. Atalanta grała w tym meczu choćby dlatego, że jest zwycięzcą Ligi Europy z Bayerem. My jako Barca nie mogliśmy w Lidze Europy dojść do poważnego etapu, a co dopiero Monaco. Wstawaj, zesrales sie
0
@KrzysekFCB ale jacy my dzieciaku? xD jak sobie wpiszesz FCB w nick to myślisz że możesz sobie tu pisać jaka Barca jest słaba a jaki Real mocarny i udawać kibica Barcy? xD
Jeszcze raz Ci powtórzę, to nie jest notatnik, takie teksty nie robią na nikim wrażenia xD w Twoim, niedouczonym i prymitywnym środowisku śmietankowych rycerzykow takie teksty pewnie powalają na kolana i zbierasz od swoich intelektualnych kompanów pochwały. Problem w tym że nie tutaj, tutaj tekst o defekacji nie zadziała :) wracaj do siebie świętować, bo Twoja próba rozdania trofeów przed sezonem tutaj jest co najmniej żałosna xD
2
@Ronad10 I Ty masz nadzieję że jeszcze kogoś kupią?Nie mamy kasy na rejestrację zawodników a co dopiero na realne wzmocnienia bo Olmo raczej takim wzmocnieniem nie będzie,komtuzjogenny zawodnik tak samo jak Pedri.Na Gaviego trochę poczekamy.Obym się mylił ale rywale się wzmacniają a my stoimy w miejscu niestety.
0
@sheyba Jakie lekkie 2-0? I co z teggo, że przegraliśmy towarzyski mecz? Kogo to będzie obchodzić za 2 tyg. Po co to w ogóle porównywać?
Komentarz usunięty
1
@Karomek od 7 lat? xD bez przerwy? xD hahaha a poczekaj śmietankowy kolego, rok temu ligę kto wygrał? Kiedy ostatni raz Real obronił ligę? Kiedy Real zdobył tryplet o 6 pucharach w jednym roku nie wspomnę? xD mało tego, wiesz ile mistrzostw Hiszpanii wygrał Real w ciągu ostatnich 7 lat? 3. A wiesz ile w tym samym czasie Barca? Też 3 xD więc o jakiej jeździe i z kim Ty mówisz?
0
@neolodz ale po co Tu biadolisz xD Olmo to jest wzmocnienie bo przy dynamice Fermina i Gaviego Oni nie są w stanie grać pełnych meczów. Pedro przez swoje kontuzje równiez a Gundo już powoli zjeżdża do bazy. Więc potrzebny jest szeroki skład do rotacji. Kiedy Barca wygrywała wszystko, grali tacy zawodnicy jak Pedro, Villa, Mathieu czy Mascherano. Żaden z nich pod względem rozpoznawalności nie dorównywał Mbappe czy Bellinghamowi przypuszczam że nawet w 20% a jednak, wygrywaliśmy wtedy wszystko.
W piłce oprócz gwiazd potrzebni są żołnierze i kolektyw. Real obecnie ma zachwiane proporcje między defensywa a ofensywa, a jeśli nas mieli lać to w latach kiedy graliśmy lukiem de jongiem na ataku i mingueza w obronie. Teraz mamy o niebo lepsza sytuację kadrową.
1
@Ronad10 chyba sobie chlopie jaja robisz że myślisz że jakiś klub francuski ma podlot do mistrza ligi europy w dodatku z takim trenerem. Poza tym niech będzie niech te kluby są na takim samym poziomie. Real zdominował atalante, nas zdominowało monaco. Póki klub nie odkuje się w kolejnym meczu uważam że dostaliśmy w czep i trzeba pracować. Takie myślenie nie fanatyzm jest nasza ostatnia nadzieja.
1
@Ronad10 twoj fanatyzm nie zna granic, w ciągu ostatnich 7 lat real był w przebudowie składu więc mieliśmy Wolna drogę w la liga, mieliśmy dalej messiego... I mamy tylko 3 tytuły.. w czasie przebudowy real zdobył 3 la ligi, ale też? 3 LM (W przeciągu 7 lat więc 2018). Myśmy żeby zdobyć tytuł rok temu sprzedali realnie rzecz biorąc eszystko co się dało sprzedać I nie mamy już przestrzeni na żadne dźwignie pozostawiam to że były robione wały i widać to gołym okiem i tylko wielkość naszej markii i niezbędność nas w la liga pozwoliło to przeprowadzić. A patologia w zarządzie trwa. Będą ciezkie lata.
0
@Konstanty23 twój fanatyzm za to sięga jeszcze wyżej skoro założyłeś tutaj profil żeby napisać jaki to Real jest potężny xD chłop mi napisał że ostatnie lata Real nas leje, odpisałem mu że to g... Prawda a ty się plujesz jakbyś dostał zatwardzenia. Umiesz czytać ze zrozumieniem? Jeśli nie, to nie wtrącaj się do rozmowy bo jak widać, nic wartościowego nie masz do powiedzenia xD
Barca nie jest w przebudowie od co najmniej 5 lat? Przecież wyście mieli zdominować La ligę na dekady i czytam to od co najmniej kilku lat a nie potraficie obronić tytułu ligowego od niepamiętnych czasów. Nie potraficie również dotrzymać tempa na każdym froncie, i to nie tylko teraz. Jak mieliście ten skład, który wygrywał logiem mistrzów z roku na rok, również nigdy nie udało się wam wygrać wszystkiego.
Skończ więc mi tu cos mamrotać o potędze Realu, wymyślać jakieś śmieszne wymówki bo ja odpisywałem gościowi, który stwierdził że Real nas leje od 7 lat.
Jesli chodzi o sprzedawanie. Ten wasz genialny strateg, Perez również sprzedał dosyć spora część zysków z przychodów stadionowych. Ostatnio poinformowano że sprzedaje miejsca na SB z wyprzedzeniem na 30 lat a po transferze Mbappe musiał zwiększyć kredyt obrotowy o 120mln żeby się zabezpieczyć na ewentualne zawirowania z płynnością finansową.
Wałem więc może to jesteś Ty na tej stronie, bo nie wiem co w tych dźwigniach nazywasz wałem? Potrafisz to jakoś uzasadnić czy tak powtarzasz za swoim mentorem, Eljarkiem? xD
Na koniec, ciężkie lata to mieliście wy, kiedy dostawaliscie 5:0, 6:2 czy 4:0 a w lidze wasi zawodnicy kopali po plecach leżących zawodników, deptali po rękach Messiego i kilka razy chcieli mu połamać nogi. To jest wasze, śmietankowe DNA :)
0
@Ronad10 tw komentarz 5 linijek wyżej " xD w Twoim, niedouczonym i prymitywnym środowisku śmietankowych rycerzykow takie teksty pewnie powalają na kolana i zbierasz od swoich intelektualnych kompanów pochwały. Problem w tym że nie tutaj, tutaj tekst o defekacji nie zadziała :) " tw komentarz do mnie "Prawda a ty się plujesz jakbyś dostał zatwardzenia". Skoro sam napisałeś że teksty od defakacji i sraniu tu nie działają to nie czytam twojego długiego komentarza dalej. Poza tym wyliczyłem nasze sukcesy i sukcesy realu od 7 lat o których Ty pisałeś, nie rozumiem czemu mnie obrażasz.
1
@Konstanty23 nie dziwię się, ewidentnie masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem xD bo ja nie pisałem do Ciebie śmietankowy rycerzyku i napisałem, że jak nie wiesz o co chodzi to się nie wtrącaj albo zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj 10 razy to co chcesz skomentować, być może pozwolić Ci to zrozumieć o co chodzi, chociaż wątpię.