La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1444 Culés

konto usunięte

1

A więc nastał ten moment. Czas na największy mecz w moim kibicowskim życiu. Co zrobię jeśli Nole przegra - nie wiem, co jeśli wygra - też nie wiem. Serce od rana bije w przyspieszonym tempie ale oby nie pracowało ono na marne.


Komentarz usunięty

4

@MesQueUnClub96 Jesli Carlos to wygra i zgarnie AUS open to tak naprawde moze konczyc kariere w wieku 21 lat

6

@MesQueUnClub96 Ja natomiast doskonale wiem co zrobisz.Jeśli Novak wygra, Będziesz czuł się król całego globu i "Djokovic GOAT!!! Mental Giant" i cały świat będzie super...a jeśli przegrasz, Będziesz udawał człowieka smutnego że los Ciebie pokarał i wstawisz coś o tym Ollie Bearmanie.Dziękuję za uwagę.

konto usunięte

2

@Encore I pozostać za Djokiem, Nadalem i Federerem. Średni pomysł.

0

@FcPortoFan1999 Takie typy to są po kursie 0.01 xD.

1

@TheNekro94 On i tak nie bedzie wyżej stawiany bo ludzie będa mu umniejszać.Już teraz się umniejsza ze nie ma rywalizacji i gra sam w tenisa.

0

@Encore No jednak z tą rywalizacją to trochę prawda xD. Jakaś tam jest, ale nie aż tak elitarna.

konto usunięte

1

@Encore Jak wygra 25 szlemów to już mu tak umniejszać nie będą, ale prawdą jest, że taki Nole gdyby nie było Nadala i Feda to miałby z 40 szlemów. Pozostała dwójka podobnie.
Jak Nole odejdzie to Carlos praktycznie zostanie bez konkurencji. Może Sinner czasami mu zagrozi.

2

@DonCarletto Tutaj to pewnie jest kreska zamiast liczby. @TheNekro94 Zacznijmy od podstawowej kwestii-motywacji.Gdyby Nadala i Federera Novak nigdy nie miał jako rywali, to bardzo możliwe że nie dobiłby nawet do 20 szlemów.Rywalizacja rozwija i napędza.Brak rywalizacji, oznaczałby wcześniejszy koniec kariery.

0

@Encore Carlitos cieszy sie grą w tenisa - ale kazdy kto oglada tenisa wie jakiego skilla ma ten chłopak

0

@TheNekro94 haha, no i wlasnie juz w tym zdaniu zacząłeś narracje o której napisał @Encore

Zreszta już są umniejszania - że wygrywał ze starym Serbem. I ze na Serba / Feda / Nadala w prime nie mialby szans

0

@TheNekro94 Nie no jest Zverev,Med,Sinner.To dobrzy rywale są.

konto usunięte

0

@Encore Dobrzy, ale klasę niżej niż Carlos, i wielka trójka w prime.

0

@Encore Sinner sie rozwija ale widzielismy jak ugotowal AO

Zobaczymy jak zagra w US Open

Plus kto wie zaraz jaki mlody nie wejdzie do gry

0

@Encore Zverev, to tak troszkę ostatnio jest xD

0

@FcPortoFan1999 Saszka lubi „przegrywac wygrane mecze”

1

@mekston Niczym rzadko wykorzystujący swoje sytuacje Grek.

1

@FcPortoFan1999 Ale to dobry zawodnik mimo wszystko.Półfinał AUS,Finał RG i troche zassał na wimbledonie.

0

@Encore Jeździec Apokalipsy Tenisowej.Dobry zawodnik ale nie wie jak wygrywać trofea.Dobrze gra lecz przegrywa.

1

@FcPortoFan1999 No nie potrafi jeszcze wygrać szlema ale jest na dobrej drodze.Według mnie większe szanse ma niz Ruud czy Tsitsipas.

0

@TheNekro94 Albo miałby 10 bo nie miałby się na kim nakręcić :P

0

@Encore I bardzo możliwe że kompleks jaki już ma w tych finałach WS, nie pozwoli mu już wygrać szlema.

0

@MesQueUnClub96 serce za Bóle a rozum 0-2 niestety

konto usunięte

0

@mekston @Encore nikt nie mówi, że nie miałby szans z wielką trójką w primie, ale zdecydowanie liczba wielkich szlemów jaką by potencjalnie mógł zdobyć byłaby mocno ograniczona. Już wymienianie jako jego rywali Zvereva, Meda i Sinnera dobitnie pokazuje, że to nie jest ten sam poziom rywalizacji. Oni po prostu nie są na poziomie Alcaraza, a tym bardziej wielkiej trójki w primie i tutaj @TheNekro94 ma absolutną rację.

0

@MesQueUnClub96 Czyli jakieś paletki ważniejsze od Barcy? ;)

0

@Death_voice poczekajmy na rozwój kariery bo na razie Alcaraz ma 21 lat

0

@Encore Wtedy będzie miał wszystko wygrane? Myślisz, że stać go żeby kiedyś wygrać Wielkiego Szlema w jednym roku kalendarzowych, gdy nie będzie już Djoko? Jeśli w ogóle dobrze mówię, średnio ogarniam tenis. :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?