- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 722 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 722 Culés
8
Porozumienie ponad podziałami.
Komentarz usunięty
3
@RosjaninBut a czemu nie jest to zestawione z realną pomocą jaka dostała Ukraina od Niemiec? Czemu nie jest brany pod uwagę fakt, że gospodarka Niemiec jest w stanie krytycznym i być może to ich pcha do rzekomego wspomagania się tanim surowcem? Ano odpowiadam. Post ma pokazać absurdalny sojusz nimiecko-ruski i tak są dobrane "fakty".
Edit. Jako Polak nie cieszyłbym się z zapaści Nimeca, bo gospodraczo jesteśmy z nimi powiazani bardzo mocno i pierwsi to odczujemy.
5
@arasz1819 Dlatego, że polityka niemiecka chciała upadku Ukrainy, a po wymuszeniu przez USA zmiany stanowiska, nadal blokuje np. Taurusy i stara się
w miarę możliwości nie nękać ruskiego ile wlezie.
Absurdalne jest niezrozumienie, że dla tych państw sojusz interesów jest czymś naturalnym, a dostawy broni nie przeszkadzają. Nie wiem, może spałeś kiedy budowano NS2 i próbowano przeszkadzać w pomocy Ukrainie na początku wojny.
Polityka wielkich mocarstw nie zmienia się tak łatwo i jest odporna na wojny i inne zawirowania. Nie ma co nad tym płakać, ani zaklinać rzeczywistości, że tak nie jest. Tam się zabijamy, tu handlujemy. Takie tam układy silniejszych bytów.
Argument, że u Niemca recesja jest dość przewrotny, bo można nim wytłumaczyć wszystko. Przed wojną recesji nie było, a i tak układano się z kacapem ile wlezie.
5
@arasz1819 absurdalne tłumaczenie - może niech Polska odda im wszystkich najlepszych specjalistów różnych branż, zrezygnuje z reszty szans rozwojowych z których jeszcze nie zrezygnowała, oddajmy procent PKB i przeprośmy za IIWŚ... Niemcy blokowały jak mogły pomoc Ukrainie do momentu zagrożenia ich interesów, a teraz znowu wróciły na prorosyjski kurs gdy wiadomo jak się to wszystko skończy. Gospodarka Niemiec żyje z tego że takie kraje jak Polska są słabsze gospodarczo i lobbują abyśmy nie rozwijali się na konkurencyjnych dla nich plaszczyznach, a bez względu kto u nich by nke rządził to od prawej do lewej strony każdy będzie wspolpracowal z Rosją... Wystarczy poczytać i zobaczyć jakie koncerny mają ze sobą sojusze lub wspolne interesy...
0
@RosjaninBut @JarekS matko, jak wy się odpalacie. Z automatu. Ja tylko napisałem, że podane są argumenty pod tezę pomijające te które nie pasują. Jak tego nie rozumiecie to znaczy, że właśnie jesteście idealna grupą pod którą tworzone są takie pseudorzetelne "analizy".
0
@arasz1819 chłop chce siłą trzymać ludzi jak chcą wyjechać to czego oczekujesz. Jedyne Niemcy jakie on szanuje to pewnie te za malarza.