- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1528 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1528 Culés
3
Carlos Alcaraz wyrównuje już singlowe osiągnięcia na IO Rogera Federera
Szwajcar w singlu zdobył 1 srebrny medal. Fed ma jeszcze złoto w debli
Carlitos też ma minimum srebro.
2008 rok kiedy Nadal zdobywał złoto na IO w singlu, to Federer złoto w deblu.
@Encore @barcelonaLM @agaFCB
2
@mekston Fajnie jakby wygrał to złoto ale ważne ze jest medal.Mysle ze taki cel był na te IO.
1
@Encore najpewniej Serb w finale, jakby było best of 5 to bym dawał dużą szansę, ze Carlitos. Tak to uczciwie trzeba będzie mówic o 60-40 / 55-45 dla Hiszpana, ale nawet z uwagi na best of 3 może bliżej remisu
Gdyby była sensacja i to Muset by wygrał, to może takie 70-30 dla Hiszpana
1
@mekston Napewno Musetti lepszy na mączce niz na trawie
1
@Encore swoją drogą Carlitos jutro będzie miał pierwszy dzień bez gry na IO od niedzieli bodajże
0
@mekston Finał w poludnie?
0
@Encore tak, ale i tak ma słabiutki bilans z Serbem 1-6 i pytanie czy udźwignie presję
Widzieliśmy jak Grek się zaciął, a ostatnio tez Muset zrobił chokea w finale w Umag.
0
@mekston Napewno nie będzie to taki polfinal jak Alcaraza
0
@Encore tak finał o 12 - przydałaby się dobra pogoda. Widzę, że ma być zachmurzenie, ale bez deszczu.
0
@mekston 1.50 na Serba i 2.90 na Wlocha
0
@Encore bylo 1,4 na Serba wczoraj i ponad 3 na Wlocha
0
@Encore chyba w historii Muset nie miał tak niskiego kursu na wygraną z Serbem.
Jeśli z kolanem Serba wszystko ok, to swoim doświadczeniem powinien to ogarnąć, jeśli nie jest ok, to szanse Museta wzrastają.
0
@mekston nie będzie finału w południe, pewnie o 15 jak zwykle
0
@MesQueUnClub96 dlaczego nie będzie? Zmienią rozpiskę?
0
@mekston a gdzie jest informacja że będzie grany ten finał o 12? Bo ja na stronie igrzysk widzę 3 te same wydarzenia na Chatrier o tej godzinie
0
@MesQueUnClub96 kto jeszcze o 12 gra 4 sierpnia?
https://olympics.com/en/paris-2024/schedule/tennis/men-s-singles?day=3-august