La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

0

Skoro mają te pieprzone ~60-70 baniek wolnych nawet po wpłaceniu klauzuli za Nico to dlaczego oni do cholery nie poszukają 9 skoro pivota nie chcą... Nie zdziwie się jak Lewy w przyszłym sezonie będzie bardzo przeciętny, będzie się ciężko go oglądało i nawet Flick nic nie poradzi. Tak szczerze to nawet się tego spodziewam po tym jak to wyglądało w poprzednim sezonie... i wtedy zostaniemy praktycznie bez żadnego zmiennika. Roque nie licze bo on pewnie odejdzie, Pau Victor to nadal wielka niewiadoma.

Nie wiem, może oni chcą Ferrana wcisnąć na 9. Dla mnie to nie byłby głupi pomysł bo on nigdy nie miał dryblingu ani wybitnej szybkości. Nawet Pep go pchał na 9 w City. On jest beznadziejny na skrzydle, więc może jakimś cudem na 9 by odpalił.

Tak czy inaczej ten transfer Olmo to straszna głupota, a lada moment stanie się to rzeczywistością.

1

@Derean klauzulę musisz wpłacić od razu. Tutaj to będą i tak rozbijać na raty

0

@Derean Nie ma dobrej 9tki na rynku, takiej odpowiedniej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?