- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1684 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1684 Culés
3
Tylko junajted mogło dać za gościa z rocznym kontraktem 50 mln :D
ale to będzie floop
3
@TaleOfUs Musieli to zrobic bo za rok by poszedl do Realu
3
@TaleOfUs Śląsk Wrocław ile najwięcej dał za piłkarza?
4
@TaleOfUs a jaki ich transfer po Fergusonie poza Bruno Penaldes był dobry i przemyślany?
Ten klub to mem
2
@TaleOfUs
@Kibic_83 opinia?
0
@TaleOfUs a ty ile lat obserwowałeś la bambe przed założeniem konta, że tak znasz trendy?
0
@Encore To mogli mu dać wiecej za podpis niż tyle dla klubu
1
@mekston Bredzisz, zadając takie pytania
^^
0
@Herato
Nie nabijalbym sie z innych samemu majac mase nieprzemyslanych i przeplaconych transferow...
0
@TaleOfUs Manchester obecnie nie ma zadnej przewagi negocjacyjnej nad takim Realem.Poziom sportowy,szansa na rozwój,miejsce do zycia oraz praca z najlepszymi pilkarzami i to wszystko ma Real.United musi placic wiecej by skusic.
0
@TaleOfUs W sumie spoko że MU, będzie grało w lidze europejskiej.Jak dojdzie do spotkania z Porto to będzie konkretne partidazo ;)
0
@Encore Lille i tak było na takiej pozycji ,że przyjeło by kazda propzycje.
To problem był by przekonać zawodnika.
To Yoro dyktował warunki
edit
albo inaczej jego przedstawiciel.
Z rocznym kontraktem każdy klub jest na straconej pozycji
0
@Encore
Zgadza się, ale w United ma znacznie większe szanse na regularną grę, także niekoniecznie pieniądze musiały być decydujące. ;)
0
@TaleOfUs Kibice Barcelony wytykający transfery United to jest coś. Płacenie za wielki talent 50 milionów to porażka ale za wypalonego napastnika 45 to już jest ok.
0
@Szreko jaki wielki talent? gośc zagrał tylko 1 sezon
0
@TaleOfUs Jakie zatem jest kryterium wielkiego talentu? Ile powinien zagrać? Widziałeś go czy dowiedziałeś się o nim z okazji tej informacji?