- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1524 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
16
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1524 Culés
9
Wpis Mentzena dobrze przedstawiający patologię tymczasowych aresztowań, stworzoną przez PiSiorów. Areszt to straszne gówno, gorsze niż więzienie.
Wsadzanie tam ludzi na dłużej, jeśli nie jest to konieczne to głupota i nadużycie władzy sądowniczej.
1
@RosjaninBut niestety muszę się zgodzić praktycznie w całej rozciągłości. Wipler jedynie zrobił z siebie idiotę niezależnie od przyjaźni, mówiąc że Romanowski to krystaliczny człowiek, najuczciwszy jakiego zna
1
@RosjaninBut Oczywiście w kwestii nadużywania aresztu ma rację.
Ale nie w kontekście sytuacji Romanowskiego i reszty.
Bo to nie chodzi tylko o areszt Romanowskiego, tam siedzi jeszcze ksiądz, te babki z Funduszu Sprawiedliwości. Gdyby nie taśmy, byśmy się nie dowiedzieli co tam się działo, ale taśmy też nie pokazują wszystkiego.
Gdyby nie stosować tutaj aresztu to i Olszewski i baby z FS też musiałby być na wolności, do tego na wolności są też inni podejrzani, ci wymienieni z nazwiska jak Matecki czy ci niewymienieni, ale przy tylu setkach milionów kręciło się dużo ludzi.
Oni zaczęli mataczyć i zacierać ślady zanim prokuratura się do nich dorwała, co na szczęście zostało nagrane i jest to żelazna podstawa do długiego aresztu, aż nie odkryją wszystkich kart tej sprawy.
To jest gruba sprawa polityczna a nie kradzież roweru.
0
@RosjaninBut tu się nie zgadzam pis niszczył praworządność po to aby być bezkarni i kraść.Pobyt w areszcie jak najbardziej jest zasłużony a co do oceny czy mogą mataczyć czy nie są śledczy a nie mentzen..To trzeba zostawić im.