La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1830 Culés

25

Różnica między płaczem Messiego, a Ronaldo jest oczywista, ale parlament tego stara się nie widzieć.

Otóż Messi już był poza boiskiem, zszedł z kontuzja w możliwym ostatnim finale z reprezentacją, natomiast Ronaldo rozpłakał się po niewykorzystanym karnym, kiedy do rozegrania na boisku miał jeszcze 15 minut. Gdyby Martinez go ściągnął w przerwie dogrywki i rozplakal sie na lawce rezerwowych, albo karny miał miejsce przy końcu spotkania i Ronaldo by się rozpłakał po końcowym gwizdku, to dla nikogo normalnego nie byłoby to głupie i dziwne.
Tak trudno to zrozumieć, drodzy rządowi?

0

@barcelonaLM
A ja nie rozumiem tego ciągłego analizowania tych płaczów i uważania, że któryś z nich jest lepszy lub gorszy. To jest bardziej skomplikowane niż nam się wydaje.

Bardzo mądrze wypowiedziała się na ten temat Daria Abramowicz.


0

@barcelonaLM Wszyscy zapominają że to tylko ludzie.Dla mnie ich obu reakcja była normalna.

0

@barcelonaLM Ale te "wasze" problemy z płaczem piłkarzy są niesamowite. Najbardziej mnie śmieszą tłumaczenia poszczególnych piłkarzy czemu kto jak płakał. Kiedy powinien, a kiedy nie.
Kto ładniej, a kto brzydko.
Jeszcze "napiszcie" ile łez wylali.

0

@NeroTFP1 "Wiemy, że jako pierwszy podszedł do "jedenastki" i wziął odpowiedzialność za zespół i wynik. Leadership zadziałał. Reszta? To Państwa opinie rzucane z perspektywy kanapy, zapewne przepuszczone przez filtr stereotypów, które nie mają żadnego znaczenia dla wykonania sportowego. Opinie bez pokrycia i kompetencji do diagnozy i oceny. Może lepiej zostawić ten obszar ekspertom? Uwierzcie, wszystkim wyjdzie to na dobre."

Hmm, z większością tak mogę się zgodzić, ale tutaj z tym podejściem do "11" i wzięciem odpowiedzialności za zespół. Czyli jak nie podchodził w innych spotkaniach jako pierwszy do 11 to nie brał odpowiedzialności za zespół? Wiemy, że tak nie raz robił.

Czy gdyby podszedł do 1 karnego ale go nie trafił do leadership by zadziałał? Czy wtedy byłoby o chorej ambicji?

Były też w tym meczu też inne sytuacje jak z kolejnymi wolnymi do których podchodził i które marnował albo strzałał już z absurdalnych pozycji?

To leadership działał czy nie wtedy?

Żeby nie było jak w ogóle uważam, że to mało istotny problem - czy on płakał po tym karnym czy nie. Jak moówimy o faktach - to tak w serii karnych wykonał już świetnie, ale chętnie bym usłyszał czy inne sytuacje to działający leadership?

1

@mekston No to już do pani Darii pytanie. Myślę, że masz ciekawe obserwacje.

0

@NeroTFP1 właśnie jestem ciekawy czy np. na MŚ 2022 jako leader drużyny powinien zachowywać się w ten sposób w jaki się zachował kiedy zobaczył, że bramka z Urugwajem była przyznana Bruno?

Dla zespołu wynik się nie zmienił, a to był jego kolega z drużyny.

Czy powinien się zachowywać w określony sposób jak schodził niezadowolony w meczu z Koreą?

Czy to był dobry leadership czy może niekoniecznie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?