La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1190 Culés

13

Nie wiem gdzie człowiek trafia po śmierci ale jedno jest pewne. Mają tam internet:


3

@Kgorecki2500 Rodzinka też dobra, chłop nie żyje, a oni zarabiają na jego postach w social-mediach. Dla mnie to mało eleganckie, ale czego można spodziewać się po ludziach. W dzisiejszych czasach zrobią prawie wszystko jak nie wszystko dla hajsu.

1

@Kgorecki2500 Czyli mogę umierać szczęśliwy bo będę dalej mógł siedzieć na La Bambie.

7

@Arden Myślę, że nawet jak Pele żył, to nie on prowadził swoje social media, a po drugie mógł powiedzieć, że nawet po jego śmierci niech wrzucają posty :]

0

@Danny Gaucho Jednak jest bardzo duża różnica jak żyje, a jak nie. Mało to eleganckie, gdy ktoś zarabia na śmierci bliskiego.

0

@Arden No wróżenie, a założyłeś już, że robią to bez jego błogosławieństwa i że to brzydko ^^.

0

@Danny Gaucho Widziałem jakieś artykuł o tym, czy dokument, że rodzina kłóci się o spadek. Więc za dobrych relacji, tam nie było. Dlatego sobie skojarzyłem, że robią to bez jego zgody. Po drugie, nawet jak wyraził zgodę, to dla mnie to jest mega słabiutkie.

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 Cruyff za światami też prowadzi swoje konto.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?