La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1763 Culés

0

Jak Nico będzie nasz to nasze skrzydla będą lepsze od tych Realu bo oni maja 3 LS Rodrygo, Vinicius, Mbappe i żaden wybitnie nie gra na PS

6

@Faro Wydaje mi się ze na ten moment Vinicius,Mbappe>Yamal i Nico i to nieważne w jakiej konfiguracji

1

@Faro Przecież Rodrygo to jest PS xD

0

@takisobiektos to jest LS, widac jak sie znasz..

0

@Encore ale jaka to konfiguracja jak jeden będzie na 9, to wtedy nie sa żadne skrzydła

0

@Encore tzn Carvahal stwierdził że nie ma takiej 2 hak nico i yamal.Ani Mbappe ani vini nie byli tam gdzue jest tamal w wieku 16 lat.Kariera Mbappe jest dużo poniżej oczekiwań.Nie ma nawet złotej piłki.A LM nie zdobył mimo Messiego ,Neymara i wielu świetnych zawodników.Zaliczył słabe mistrzostwa a z nami nie istniał gdyby nie kartka dla Araujo.Tak naprawdę gdyby nie to Ti powinniśmy byli awansować.Co do viniego to też rujnuje sobie karierę a nasi defensorzy czy kpunde czy araujo sobie radzą.Kounde świetnie zna Mbappe co pokazał w meczach PSG i jest to obecnie jeden z najlepszych zawodników w defensywie.Cieżko powiedzieć kto jest lepszy boisko pokaże.Zwlaszcza że i nico i yamal znają la ligę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?