La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1568 Culés

5

Tak w ogóle, to przypominam, że w środę Barcelona zaczyna już presezon z Hansim Flickiem :)

Oczywiście kluczowi zawodnicy dotrą dużo później, ale i tak się jaram.

0

@macio_944 Jakie cele na sezon?

2

@Encore Uuu... to trzeba na spokojnie usiąść, się zastanowić. Ciężko mi stwierdzić. Najważniejsze jest dla mnie dobre wrażenie drużyny, dobry styl i poczucie progresu. Chcę być z tego zespołu po prostu dumnym nawet po porażkach. A w kwestii trofeów, to na pewno walka do końca o mistrzostwo, puchar króla, a LM w zależności od losowania ćwerćfinał/półfinał. Ale nawet jak z City odpadniemy w 1/8 i będzie to wyrównany mecz i będziemy dumni z zespołu to narzekać nie będę. Czas pokaże na co się nastawiać, bo oczekiwania mogą się zmieniać.

konto usunięte

3

@macio_944 co to za zachowawcze podejście? Albo tryplet albo Flick Out!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?