- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 823 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 823 Culés
3
Debata prezydencka Biden-Trump.
Nie sądziłem, że dziadeczek jeat aż tak niezdatny do swojej obecnej i potencjalnie przyszłej roli zarządzającego światem.
1
@RosjaninBut biden to dziad, ale nie zapominajmy o kłamstwach i manipulacjach trumpa podczas tej debaty.
9
@RosjaninBut Dla mnie to żart, że o tytuł prezydenta supermocarstwa walczą goście, którzy są po 80-tce lub tuż przed.
1
@negreanu A dla mnie cały ten kraj to jest ciężki stan umysłu.
1
@MesQueUnClub_87 Coś w tym jest.
0
@negreanu Naprawdę mega dziwny naród. Ten powszechny dostęp do broni i krwawe rzeźnie w szkołach, ta prywatyzacja służby zdrowia, że od lekarza wychodzisz z kredytem jako bezdomny, te sztuczne i ustawione rozrywki typu Wrestling czy Potyczki Jerry’ego Springera, sztuczne jedzenie i promowanie niezdrowego trybu życia. Przecież ten cały konsumpcyjny syf łącznie z tym boom na influenserów, którzy sprzedali by matkę za kilku obserwujących więcej to przyszło właśnie z tego kraju. Zakochany w sobie lud, który wysysa planetę do ostatniej kropli.
0
@MesQueUnClub_87 Polska powoli zaczyna przypominać USA, podział społeczny/polityczny na pół, jedna wielka polaryzacja, sporo krewkich i z natury walczacych obywateli, populizm na obydwu biegunach politycznych, mordobicie celebrytów, sterydziarze gdzie się tylko nie spojrzeć. Europa Zachodnia poza emigrantami jest jakaś taka bardziej zintegrowana i spokojniejsza, nie ma takiego konfliktu jak w Polsce i USA.
Bartosiak gadał ostatnio, że w Europie żyje się obecnie lepiej niż w USA i chyba jest to prawda.
0
@RosjaninBut Bo Polska swoją kulturą szybko zastąpiła kulturą zachodu, którą się tutaj uznaje za wyznacznik nowoczesności, nawet jeśli to oznacza bycie materialistycznym idiotą myślącym tylko o swoim komforcie życiowym. Uważam, że to Ameryka doprowadziła do takich czasów jakie mamy dzisiaj.
0
@MesQueUnClub_87 Dużo osób kopiuje różne zachowania nie patrząc jak i dlaczego.