- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1712 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1712 Culés
1
Dopiero zobaczyłem za co Barak dostał czerwo - serio? Ja rozumiem, że mają dawać za stemple, ale na Boga - każdy arbiter podkreśla, jak ważne jest podejmowanie decyzji z duchem gry. Jeśli spojrzeć na to w ten sposób, to ten arbiter zrobił dokładnie przeciwieństwo tej zasady. To jest porównywalny absurd, jak niezaliczenie Argentynie bramki za to, że wcześniej ławka rezerwowych wbiegła na murawę (gdyby tak się stało, bo na szczęście Marciniak nie jest kretynem).
Pomijam fakt zabicia tego meczu, ale widać przecież, że to czysty przypadek, że tam decydował ułamek sekundy. Gdyby to była pierwsza żółta - jak najbardziej. Ale w takim meczu na EURO druga za takie coś?
Ale nawet nie to mnie najbardziej wnerwia - ile razy widzieliśmy faule dużo ostrzejsze, dużo bardziej chamskie, niż to. Uderzenia w splot słoneczny, łokcie, podcięcia, kopnięcia - i tam często nawet nie było faulu, a co dopiero żółtej kartki.
To jest największa plaga tego sportu - cholerne "interpretacje" sędziowskie, które sprowadzają się do tego, że w każdym meczu mierzysz się nie tylko z rywalem, ale i z jakąś chorą loterią, gdzie jednego dnia możesz kosić ile Ci się podoba, a drugiego za dwa faule dostaniesz czerwo i do widzenia.
Do zaorania to wszystko, ja mam nadzieję, że za X lat to technologia będzie podejmować decyzje, a nie ludzie.
0
@PJ777 tam rozdał 9 kartek a polowe ławce rezerwowych
1
@Faro Bo ten pajac z gwizdkiem nie panował nad meczem. Dodatkowo nie uznał prawidłowej bramki Czechów i nie wywalił Turka za 2 żółte. Ten mecz to był skandal i przekręcenie Czechów.