- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1627 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1627 Culés
1
Ciężko być w tym sezonie kibicem Barcy, BVB,Milanu, Śląska Wrocław(Liczyłem na mistrzostwo), Arsenalu oraz Rep. Polski XD
Mam nadzieję, że następny sezon będzie szczęśliwszy i pełniejszy sukcesów
2
@Andi18 Ironia losu, ale najbliżej sukcesu czyli mistrzostwa było właśnie w Ekstraklasie.Ogólnie, to nie wybrałeś sobie najszczęśliwych ekip do kibicowania ;)
0
@FcPortoFan1999 Całe życie im praktycznie kibcuje, no może BVB jest najmłodsze w moim rankingu, ale jednak. W zasadzie w tym sezonie to chyba te drugie miejsce Śląska oraz nieoczekiwany finał LM dla BVB był sukcesem w moim kibicowskim świecie, ale i tak się wszystko posypało, nie można mieć wszystkiego XD
0
@Andi18 Miałeś przyjemność świętować mistrza Polski 12 lat temu?
0
@FcPortoFan1999 Owszem ;)
1
@Andi18 To w sumie wiele nie straciłeś po tym sezonie, bo jak wiemy rok temu równie dobrze to Śląsk mógł spaść do 1 ligi...to był taki sezon, który ciężko będzie powtórzyć, dużo ślizgania się ale i wpadek :)
1
@FcPortoFan1999 Dlatego z punktu widzenia Śląska to słodko-gorzki sezon, z jednej strony ogromny sukces ale też spore rozczarowanie bo było to bardzo blisko. Sukcesem będzie teraz się utrzymać chociaż w top5. Haha
1
@Andi18 Takie to są nasze drużyny w Ekstraklasie.W jednym sezonie grasz realnie o mistrza, ale w kolejnym już może być ciężko o utrzymanie się na miejscu pucharowym ;)
0
@FcPortoFan1999 Chyba, że jesteś Lechem Poznań i zawsze sie frajerzysz :P
Odkąd naszą ekstrakalse sponsoruje bukmacher (Co jest mocno podjerzane ) to wyniki oraz końcowy układ tabeli jest zawsze mocno dziwny
1
@Andi18 Lech Poznań, to drużyna która ma potencjał na zdominowanie ligi, ale chyba właściciel nie ma takich planów..