La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 834 Culés

4

Socjologiczne madridismo. Bellingham po 1. Kolejce nie był królem strzelców, ani nie było żadnych ex aequo miejsc, bo przy równej liczbie goli liczą się Nastepnie asysty i minuty spędzone na boisku. Tu lepszy był Havertz (gol+asysta Vs Szkocja) czy Aebischer (gol+asysta vs Wegry)


8

@barcelonaLM Można się śmiać, ale coś w tym jest. Podobnie było z Rakiticem, gdzie był mniej doceniany niż Modrić, podobnie jest aktualnie z Kroosem i Gundo. PR piłkarzy Realu i ogólna propaganda jest najwybitniejsza spośród wszystkich drużyn.

3

@macio_944 Moim zdaniem mimo wszystko Luka i Kroos to lepsi pilkarze niz Rakitić i Gundo ale to tylko moja skromna opinia

0

@Encore Może tak być, ale chodzi mi po prostu o odpowiednie docenienie np. w danym meczu.

1

@macio_944 Powiedz wprost że boli cie Toni Kroos

1

@Encore No pewnie!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?