La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1142 Culés

3

To jest ta przewaga Igi w grze z głębki kortu, a Włoszka szybka, ale to Iga ją rozprowadza.

Włoszka dużo nie wywala, ale jak Iga rozrusza ją w lewo / prawo to ona też zacznie też ona będzie więcej psuć pewnie.

0

@mekston dekoncentracja Igi póki co w jednym gemie - trzecim, gdzie przegrała swój serwis. A tak? Dominacja widoczna. Aczkolwiek Paolini bardzo ambitnie walczy i nie poddaje się. Decydujący gem teraz będzie

0

@michal26 ale to częsty problem Igi, te pierwsze 1-2 własne podania w każdym secie jakby wychodziła nie skupiona .

0

@michal26 moim zdaniem taka gra Paolini pasuje Idze

Ona nie ma żadnych armat, defensywne biegające zawodniczki to Igi spoko rywalki.

Najgorsze są takie które stać na wygrywające piłki, też mocne podanie itp. np Rybakina w danym meczu potrafi jej sprawić problemy

0

@mekston no to nie do końca typ takiej Kasatkiny. Ale fakt. Armat nie ma. Defensywna zawodniczka, ale potrafi odegrać mocno

1

@michal26 może do super końca nie, ale i tak nie ma armat. Nie ma groźnego serwisu. Nie ma nic czym może zaskoczyć Igę.

Jak się tego nie ma to nie można wygrać z Igą.

1

@mekston no prawda :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?