- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1762 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1762 Culés
0
Się rzucili na Stanowskiego. Ten Sykulski to faktycznie taki oszołom?
2
@tristan87 z tego co kojarzę to dość mocny rusofil
0
@Death_voice Dlatego tak po nim jadą w komentarzach.
3
@tristan87 Tak. Sykulski obok Panasiuka to największy ruski propagandzista, który nawołuje do zaprzestania wsparcia militarnego Ukrainy, nawołuje do opuszczenia NATO, jest członkiem (albo nawet liderem) Polskiego Ruchu Antywojennego, którego cała aktywność ogranicza się do plucia na Ukraińców i postulowania tego, żeby Ukraina się poddała.
Na początku wojny przeprowadził nawet wywiad z ruskim ambasadorem gdzie wspólnie negowali ruskie zbrodnie.
Do tego to klasowy szur od NWO i innych teorii spiskowych, czyli wszystko to co na Kremlu gadają, usłyszysz po polsku z jego ust.
Jest to o tyle śmieszne, że jeszcze w Kanale Sportowym Stanowski odrzucał możliwość zaproszenia Brauna do Hejtparku bo uważał go za zbyt dużego oszołoma a teraz do własnej firmy zaprosił człowieka, który jest Braunem na sterydach.
0
@tristan87 Uuu, Dziambor :)
0
@tristan87 Sykulski to jawna opcja prorosyjska (przynajmniej się z tym nie ukrywa). Tylko tu należy wziąć pod uwagę, że poza ukierunkowaniem na wschód, jest to bardzo dobry geopolityk tzn. gdyby nie jego sympatie to byłby dość mocną postacią w polskiej debacie strategicznej. Przy czym on bardziej nie trawi kultury zachodniej niż kocha Rosję, chyba ma zryty baniak i nie rozumie świata zachodniego.
Banowanie Brauna i jednoczesne zapraszanie tego typa, rzeczywiście jest niezłą hipokryzją.